komedie
Nejhranější hra francouzského dramatika Georgese Feydeaua, rozpustilá fraška Brouk v hlavě, patří nejen k vrcholům tvorby samotného autora, ale je zároveň shrnutím všeho, co francouzské divadlo od doby Moliérovy tvorby dosáhlo. Autor komedie s ironií, vtipem a šarmem rozehrává jednoduchý příběh o domnělé nevěře v hotelu U Galantní kočičky, do kterého jsou postupně zatahovány všechny postavy hry.
V inscenaci Brouka v hlavě na scéně Městského divadla Brno v režii, choreografii a úpravě Gustava Skály a překladu Marie Veselé – Dugrangee, tak rozhodně není nouze o skvělou zábavu.
| Autor | Georges Feydeau |
| Režie | Gustav Skála j.h. |
| Adaptace | Gustav Skála |
| Překlad | Gustav Skála, Marie Veselá - Dugrangee |
| Kostýmy | Josef Jelínek j.h. |
| Dramaturg | Ondřej Šrámek j.h. |
| Scéna | Vladimír Šrámek j.h. |
| Choreografie | Gustav Skála |
Premiéra: 27. duben 1996
Délka představení: 03:00
Počet repríz: 152
Rezervace vstupenek:
+420 533 316 347 (jednotlivé)
+420 533 316 410 (hromadné)
komercni@mdb.cz
Jak nás najdete?
Městské divadlo Brno
Lidická 16, 602 00, Brno
Czech Republic
Vstupenky lze rezervovat pouze na představení uvedená v hracím plánu MdB, a to vždy druhý den po zahájení předprodeje. U představení, kde je uvedeno VYPRODÁNO, si momentálně vstupenky koupit ani rezervovat nelze. Lze však sledovat tuto informaci i dále, protože je možné, že se další vstupenky k prodeji ještě uvolní.
Objednávky
Objednávky přes internet platí pět pracovních dní. Pokud chcete uskutečnit rezervaci na představení, které se koná dříve než za pět dní, použijte prosím naši rezervační telefonní linku 533 316 410.

