Divá Bára online již dnes!

Divá Bára online již dnes!

25. 3. 2020

Vážení diváci, pokračujeme v uvádění záznamů našich starších inscenací online. Dnes v 18.00 h uvedeme muzikál Divá Bára. Odkaz zveřejníme na našich obvyklých informačních kanálech.

 

 

Milan Uhde, Miloš Štědroň

Divá Bára

režie Juraj Nvota

 

Původní romantický muzikál na motivy povídky Boženy Němcové měl premiéru v roce 2012. Po titulech Nana a Červený a černý šlo o třetí dílo, které pro naše divadlo napsali legendy (nejen) brněnského muzikálu – Milan Uhde a Miloš Štědroň. Vášnivý příběh dívky, která je trochu jiná než ostatní a musí se před svým nechápavým okolím neustále obhajovat nabídl především velkou hereckou příležitost pro tehdy začínající Andreu Březinovu, dnes Zelovou. Tehdejší kritika nešetřila chválou, a především diváci představení oceňovali. Výjimečné nebyla ani názory, že jde o dílo srovnatelné s nezapomenutelnou Baladou pro banditu stejných autorů. V dalších rolích se můžete těšit na Jana Mazáka, Igora Ondříčka, Viktora Skálu, Lenku Janíkovou, Martu Matějovou (tehdy ještě Prokopovou) a Aleše Slaninu.  Přijměte tedy naše druhé pozvání ke vzpomínání na naše divadelní setkávání.

Zpět

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací