• Herci MdB pokřtí velbloudě

  1. května pokřtí naši herci Aleš Slanina a Andrea Březinová velbloudí slečnu Stellu, která se narodila před dvěma měsíci v brněnské Zoo. Křest proběhne ve 13 hodin, v rámci Dne přírodních věd.

  28. 4. 2014

 • Tři divadelní miminka!

  V pátek 25. 4. se narodila hercům Johaně Gazdíkové a Radkovi Hubovi dvojčátka Ondřej a Petr a v sobotu 26. 4. prožili svoji rodičovskou premiéru Michal Isteník a Mária Lalková, kteří přivedli na svět Matěje. Blahopřejeme!

  28. 4. 2014

 • Koncert pro Krtka + autogramiáda

  Benefiční Koncert pro Krtka se nezadržitelně blíží! Po jeho skončení si budete na autogramiádě dokonce moci doplnit sbírku podpisů svých miláčků - Dashy, Roberta Jíchy, Aleše Slaniny, Dušana Vitázka, Svetlany Janotové, Jany Musilové a Viktórie Matušovové! Výtěžek ze vstupného jde v plné výši na pomoc onkologicky nemocným dětem! Již 4. května 2014 na Hudební scéně MdB.

  24. 4. 2014

 • Zkoušíme Noc na Karlštejně

  Dnešním dnem zahájili herci pod vedením režiséra Igora Ondříčka práci na muzikálu Noc na Karlštejně, který bude mít svoji premiéru 22. června na Biskupském dvoře pod hvězdným nebem a petropavelskými věžemi.

  24. 4. 2014

 • Předprodej vstupenek

  Vážení, v těchto dnech lze na pokladnách MdB či na našich webových stránkách zakoupit vstupenky již na červnová i červencová představení!

  23. 4. 2014

 • Zdenek Merta a jeho povídková kniha Pražská svatba

  Zdenek Merta vydal v minulých dnech svoji knihu povídek Pražská svatba. Ti z vás, kteří by měli zájem si knihu koupit, nemusí chodit do knihkupectví. V prodeji je i u našich pultů s knihami ve foyeru obou divadel.

  9. 4. 2014

 • Pozvánka na dnešní vernisáž

  Srdečně vás zveme na vernisáž výstavy Petra Pololáníka, nazvané Trpaslíci a obři, která se uskuteční dnes, tedy ve středu 9. dubna 2014 v 16:00 hodin v Galerii Milana Zezuly v 1. patře Činoherní scény MdB.

  9. 4. 2014

 • Zahajovací zkouška

  Dnes seznamuje na zkušebně režisér Petr Gazdík herce s novým muzikálem Don Juan, který uvedeme již 17. května ve světové premiéře!

  7. 4. 2014

 • Úspěšná premiéra na Hudební scéně

  Dnes večer jsme na Hudební scéně představili divákům Shakespearovu komedii Benátský kupec v hlavních rolích s Boleslavem Polívkou a Svetlanou Janotovou, v novém překladu Jiřího Joska a v režii Stanislava Moši.

  5. 4. 2014

 • Nová fotogalerie

  Již nyní můžete nahlédnout do zákulisí našeho nového představení Benátský kupec, které bude mít na Hudební scéně svoji premiéru již tuto sobotu. Prohlížejte zde.

  1. 4. 2014

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

-->