• Tisková konference

  Poslední tisková konference této divadelní sezóny proběhne dnes v 15 hodin v prostorách Biskupského dvora. Autoři Stano Slovák, Petr Štěpán a Jan Šotkovský dají nahlédnout do cyrilometodějské "kuchyně".

  18. 6. 2013

 • Festival v MdB

  Po dobu trvání festivalu Divadelní svět se každý den sejdou pozvaní odborníci, aby u kulatého stolu zhodnotili spolu s diváky předchozí festivalový den. V Divadelním klubu MdB od 13:00 hodin. A večer vás čeká v Divadelním dvoře pod vínem festivalový off program s volným vstupem, jste srdečně zváni!

  10. 6. 2013

 • Divadelní svět vyhlašuje HAPPY DAY!

  Festival Divadelní svět Brno 2013 vyhlásil akci "Happy Day", jen zítra, tj. ve středu 5. 6., si můžete koupit vstupenky na jakékoli představení s 50% slevou!!! Vstupenky bude možné zakoupit v předprodeji TIC města Brna (Běhounská ulice) a v pokladnách všech spolupořádajících divadel (Národní divadlo Brno, Městské divadlo Brno, Divadlo Husa na provázku, HaDivadlo a Divadlo Radost) a také ONLINE (5. 6. 10:00 – 6. 6. 10:00). Vstupenky si můžete rezervovat zde.

  4. 6. 2013

 • Festival Divadelní svět se blíží!

  Čtvrtý ročník festivalu se zabývá tématem prolínání divadla a hudby a je dedikován umělci Jiřímu Suchému. Festival začíná již tento pátek 7. června představením Liška Bystrouška, které se bude hrát v přírodní scenérii Moravského náměstí, a končí pouliční Slavností masek 14. června. V osmi dnech vás čekají desítky jedinečných představení i bohatý doprovodný program. Více informací naleznete zde.

  3. 6. 2013

 • V sobotu přiletí Mary Poppins!

  Skákací hrad, simulátor býka, soutěže, hry, kuchařská show, vystoupení herců MdB a mnohé další - sobotní den dětí bude v Divadelním dvoře MdB skutečným zážitkem pro malé i velké. A těšit se můžete i na Mary Poppins Alenky Antalové a Berta Dušana Vitázka. Přijďte s celou rodinou! Již tuto sobotu 1. 6. od 11:00 hodin!

  29. 5. 2013

 • Nové dlaně v Chodníku slávy

  Přijďte tento pátek na Lidickou ulici! Chodník slávy Městského divadla Brno se rozšíří hned o pět barevných kachlů! Své dlaně do betonu otisknou herci Hana Holisová a Petr Stěpán, scénograf Jaroslav Milfajt, grafik Petr Hloušek a kostýmní návrhářka Andrea Kučerová. Nebude chybět ani křest CD Papežka a Divadelního dvora! Již tento pátek 24. 5. v 15 hodin.

  23. 5. 2013

 • Ocenění pro Stanislava Mošu

  Včera v Divadle Na zábradlí byl ředitel MdB Stanislav Moša oceněn divadelní, literární a audiovizuální agenturou Dilia za svoji celoživotní úspěšnou uměleckou činnost. Blahopřejeme!

  22. 5. 2013

 • Hrajeme pod otevřeným nebem!

  Stejně jako v předcházejících letech pro vás budeme hrát pod širým nebem v nádherném prostředí Biskupského dvora. Letos se můžete těšit na inscenace My Fair Lady (ze Zelňáku), Cikáni jdou do nebe, Koločava, loni nově uvedený Baron Trenck a ve světové premiéře představíme inscenaci Cyril a Metoděj autorské trojice Stano Slovák - Jan Šotkovský - Petr Štěpán. Vstupenky jsou již v prodeji!

  22. 5. 2013

 • Derniéra

  Dnes pro vás budeme naposledy vraždit na Hudební scéně. Gotický thriller Jméno růže v režii Petra Kracika má dnes svoji derniéru.

  21. 5. 2013

 • Pozvánka na vernisáž

  Zveme vás na vernisáž poslední výstavy letošní sezóny: "10 let malby" českého spisovatele, básníka a výtvarníka Ivana Matouška. Vernisáž se uskuteční v úterý 21. května 2013 v 16:30 hodin v Galerii Milana Zezuly ve foyeru Činoherní scény v 1. patře. Těšíme se na Vás!

  17. 5. 2013

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

-->