• Obsazení muzikálu Donaha!

  MdB zveřejňuje obsazení nové inscenace, muzikálové komedie Donaha! v režii Stanislava Slováka. Bližší informace naleznete zde.

  6. 3. 2013

 • Obsazení muzikálu Kočky

  Světoznámý muzikál Kočky bude mít svoji premiéru v MdB v režii Stanislava Moši již 4. května. V jedné z hlavních rolí se představí také Alena Antalová! Více zde.

  5. 3. 2013

 • Vyhlášení ankety portálu www.i-divadlo.cz

  Díky vašim hlasům jsme získali 1. místo v kategorii Nejlepší inscenace roku (Papežka) i Nejoblíbenější divadlo! 2. místo v kategorii Nejlepší herecký výkon obsadila Hana Holišová za svoji Papežku Janu a Aleš Slanina za Mickeyho v Pokrevních bratrech. 3. místo za Jiný umělecký počin získal Christopher Weyers za scénu k inscenaci Papežka. Děkujeme vám! Více zde.

  25. 2. 2013

 • Benefiční koncert

  Již nyní jsou v prodeji vstupenky na charitativní Koncert pro Krtka na podporu Nadačního fondu dětské onkologie Krtek. Letošní pozvání přijal Pavel Šporcl, Jitka Zelenková, Dasha, Ivanka Krolová a další. Více informací naleznete zde.

  21. 2. 2013

 • Pozvánka na výstavu

  Zveme Vás do Galerie Milana Zezuly v I. patře Činoherní scény, kde pořádáme vernisáž výstavy Evy Spěváčkové nazvanou "Vesmírné koupání". Výstava bude zahájena ve čtvrtek 21. února v 16.30 hod.

  21. 2. 2013

 • Nové divadelní miminko

  Gratulujeme kolegovi herci Jakubu Uličníkovi, kterému se dnes narodila prvorozená dcera Rozálie! Pyšní se 3 kg a 47 cm.

  21. 2. 2013

 • Dnes nehrajeme

  Dnes, ve středu 20. února 2013 nehrajeme z technických důvodů ani na Činoherní, ani na Hudební scéně.

  20. 2. 2013

 • Konkurz

  Městské divadlo Brno vypisuje konkurz na obsazení hlavních a vedlejších rolí do nově připravovaného muzikálu "Kočky". Více informací naleznete zde.

  13. 2. 2013

 • Zrušené představení

  Z důvodu zranění hlavního představitele Igora Ondříčka jsme nuceni zrušit představení Charleyova teta ve čtvrtek 14. února v 18:00 hodin. Nabízíme vám možnost náhradního představení v neděli 14. dubna, taktéž v 18:00 hodin. V případě zájmu o tento termín zůstávají vaše zakoupené vstupenky v platnosti. V opačném případě je nutné je vrátit nejpozději do 14. února v pokladně MdB. Děkujeme za pochopení a omlouváme se vám za vzniklé potíže.

  8. 2. 2013

 • Fotogalerie Mefista

  Fotografie z dramatu Klause Manna Mefisto, který Vám představíme již tuto sobotu v režii Petra Kracika, v hlavní roli s Martinem Havelkou, si můžete prohlédnout zde.

  5. 2. 2013

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

-->