• Obsazení nové inscenace

  MdB zveřejňuje obsazení nové inscenace, kterou otevře Hudební scénu v nové sezoně. Kdo vám vylíčí muzikálový příběh Funny Girl, se dozvíte zde.

  29. 5. 2012

 • Festival Divadelní svět se blíží!

  Třetí ročník festivalu se zabývá především tématem prolínání divadla a filmu a 60. lety a je dedikován režiséru Miloši Formanovi. Festival začíná 8. června představením Světáci Klicperova divadla, po kterém následuje koncert Marty Kubišové, a končí pouliční Slavností masek 16. června. V osmi dnech vás čekají desítky jedinečných představení i bohatý doprovodný program. Více informací naleznete zde.

  23. 5. 2012

 • Pozvánka na vernisáž

  Zveme Vás do Galerie Milana Zezuly v I. patře Činoherní scény, kde pořádáme vernisáž výstavy obrazů Zdenka Spoura a Alexe Zeliny pod názvem "MEETING". Výstava bude zahájena ve čtvrtek 24. května v 16.30 hod. a přístupná bude až do 25. června.

  22. 5. 2012

 • Dětský den v MdB

  Soutěže o ceny, vystoupení dětské taneční skupiny Efekt dance Brno, zmrzlina zdarma či písně a scénky z muzikálového představení Sněhurka a sedm trpaslíků. To vše a mnohé další včetně půvabné Sněhurky čeká na děti ve dvoraně Městského divadla Brno 26. 5. od 13:00 hodin!

  17. 5. 2012

 • Hledáme dobrovolníky

  Stejně jako v loňských ročnících hledáme dobrovolníky, kteří by se zapojili do příprav Slavnosti masek, sobota 16. 6. 2012. Jednalo by se zejména o šikovné maskérky a zájemce, kteří by doplnili maskované divadelní průvody (kostýmy dodají divadla). V případě zájmu se hlaste na adrese: slavnostmasek@seznam.cz. Napište, prosím, své jméno, věk, telefonní číslo a email.

  15. 5. 2012

 • Online rozhovor s Petrem Gazdíkem

  Dnes od 15.30 do 16.30 hodin proběhne online rozhovor s hercem a režisérem Petrem Gazdíkem. Zvídavé dotazy můžete zadávat již nyní na webových stránkách muniMEDIA.

  15. 5. 2012

 • Úspěšná premiéra v Lublani

  V sobotu uvedlo slovinské Mestno gledališče ljubljansko premiéru muzikálu Čarodějky z Eastwicku v režii Stanislava Moši.

  12. 5. 2012

 • Hledáme hráče na violu

  Městské divadlo Brno vypisuje konkurz do orchestru, a to na pozici hráč(ka) na violu. Více se dozvíte zde.

  11. 5. 2012

 • Prodej předplatného zahájen

  Udělejte si radost a kupte si Sezonní předplatné či Předplatné pro pěkné podvečery! Zajistěte si své stálé sedadlo, informace o divadelním dění a za výhodnou cenu! Objednejte si Vaše předplatné zde.

  7. 5. 2012

 • Nové CD v prodeji!

  Nové CD Ptákoviny podle Aristofana dnes slavnostně pokřtil režisér inscenace Stanislav Moša spolu s autory Jiřím Žáčkem a Zdenkem Mertou. Koupit si jej můžete zde nebo na pokladnách MdB.

  4. 5. 2012

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

-->