• Předplatné se vyplatí víc, než kdykoli předtím!

  Udělejte si radost a pořiďte si předplatné na novou divadelní sezonu! Onu jedinečnost divadelního okamžiku zažijete s námi a ještě ušetříte! Více se dozvíte zde.

  13. 6. 2011

 • Tisková konference

  U příležitosti uvádění čtyř inscenací MdB v Biskupském dvoře MZM pořádáme tiskovou konferenci v historickém sále BD. Začátek v 11 hod.

  7. 6. 2011

 • Konkurz

  Městské divadlo Brno vypisuje konkurz na obsazení hlavních a vedlejších rolí do nově připravovaného muzikálu Jekyll a Hyde. Více informací naleznete zde.

  4. 6. 2011

 • Dětský den v MdB

  Vezměte své děti 4. 6. na Dětský den se Sněhurkou a možná přijdou i trpaslíci! Připraveny jsou soutěže pro děti, vystoupení taneční skupiny Efekt dance Brno, přehlídka vodících psů, vstupy z představení Sněhurka a sedm trpaslíků. Pro děti nápoje, sladké pečivo, ovoce, zmrzlina zdarma. Zábava od 13 hodin!

  4. 6. 2011

 • Nové divadelní miminko

  Gratulujeme kolegům Evě Hrbáčkové a Zdenku Helbichovi, kterým se dnes v 18.50 narodil prvorozený Kryštůfek. Chlapeček se pyšní 3,43 kg a 50 cm.

  1. 6. 2011

 • Festival začíná!

  Nenechte si ujít zcela mimořádná představení mezinárodního festivalu Divadelní svět Brno. Vše, co v jeho rámci můžete vidět, najdete zde. A pro začátek si dáme Sen noci shakespearovské! Z důvodu špatné předpovědi počasí se však tato koláž neuskuteční na Špilberku, ale v Městském divadle Brno. Přijďte proto k nám!

  28. 5. 2011

 • Pozvánka na vernisáž

  Zveme Vás do Galerie Milana Zezuly v I. patře Činoherní scény, kde pořádáme vernisáž výstavy obrazů Marianny Petrů pod názvem Vrány, mosty a jiné. Výstava bude zahájena v 16.30 hod. a přístupná bude až do 30. června.

  18. 5. 2011

 • Fotogalerie nové inscenace

  Prohlédněte si fotografie z nové muzikálové komedie Kvítek z horrroru.

  17. 5. 2011

 • Happening Magická flétna

  2. a 3. června – Městské divadlo Brno. MAGICKÁ FLÉTNA. Režie Peter Brook. 14. květen – Zelný trh. MAGICKÁ FLÉTNA. Režie VY. Více se dozvíte zde.

  14. 5. 2011

 • Nenechte si ujít

  U příležitosti jubilea hudebního skladatele Zdenka Merty pořádáme speciální koncert nazvaný Mertoviny, na kterém vystoupí sólisté a orchestr MdB, Ars Brunensis Chorus i atraktivní hosté, které Z. Merta potkal ve svém bohatém uměleckém životě. Pobavte se s námi!

  8. 5. 2011

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací