• 1. tisková konference v sezoně

  Na první tiskové konferenci přivítáme novináře v nové sezoně a seznámíme je s připravovanou premiérou inscenace Tři mušketýři, kterou režíruje Hana Burešová. Začátek ve 14.30 hodin.

  4. 9. 2008

 • Muzikál Josef... se zkouší ve Vídni

  Režisér Stanislav Moša zkouší s herci MdB a sólisty ze zahraničí muzikál Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť ve Vídni. Studijní období potrvá do 25.9., první veřejné představení je naplánováno na 27.9. a slavnostní premiéra na 1. října. Dalších repríz se pak známý muzikál dočká i v jiných městech Rakouska a Německa a turné potrvá až do 8. února příštího roku.

  1. 9. 2008

 • Obsazení komedie Kumšt

  Dnes bylo zveřejněno obsazení připravované komedie Kumšt, kterou režíruje Zdeněk Černín. Kdo v nové inscenaci hraje, zjistíte zde.

  29. 8. 2008

 • Zkouškové období

  Herci pokračují ve zkoušení hry Tři mušketýři s režisérkou Hanou Burešovou, Stanislav Moša pak zve na první zkoušku připravované hudební trilogie Osudová komedie - Peklo.

  27. 8. 2008

 • Zemřel Michal Dočolomanský

  Ve věku šestašedesáti let zemřel v bratislavské nemocnici, kde se od ledna léčil na rakovinu plic, slovenský herec Michal Dočolomanský. Filmového detektiva Nicka Cartera mohli vídat také diváci v našem divadle. V komedii Brouk v hlavě alternoval s Ladislavem Kolářem roli světoběžníka Homenidese de Histangua.

  26. 8. 2008

 • Cabaret hrajeme na festivalu v Německu

  Od 22. do 24. 8. hraje MdB muzikál Cabaret na Open Air festivalu v Xantenu. O dva dny později, 26. srpna, skončí letní turné tohoto muzikálu v německém městě Stade.

  22. 8. 2008

 • Divadelní sezona 08/09 začíná

  Divadlo na Lidické znovu ožívá - po prázdninách se sem vrací jeho zaměstnanci, vrcholí přípravy nadcházející sezony. Pokladna zahajuje v tento den předprodej vstupenek na měsíc září.

  20. 8. 2008

 • Turné ve Španělsku pokračuje

  Až do 27.8. pokračuje turné s koncertním představením The Stars of Musical po Španělsku.

  20. 8. 2008

 • Obsazení Osudové komedie

  MdB zveřejňuje obsazení připravované hudební trilogie Osudová komedie. Kdo v 1. díle nazvaném Peklo hraje, zjistíte zde.

  18. 8. 2008

 • Divadlo hledá "nápovědu"

  Pro činoherní soubor hledá MdB "nápovědu" na plný úvazek a s nástupem od 1.9.2008. Jevištní zkušenosti nutné, herecká praxe výhodou. Případní zájemci se mohou písemně přihlásit na adrese: smutna@mdb.cz.

  29. 7. 2008

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací