• Fotogalerie nové inscenace

  Prohlédněte si fotografie z nové inscenace - psychologického dramatu Kočka na rozpálené plechové střeše.

  25. 2. 2009

 • I-divadlo.cz zveřejnilo výsledky divácké ankety

  MdB se v ní stalo druhým "Nejoblíbenějším divadlem roku 2008" (první příčku obsadilo Divadlo v Dlouhé). V kategorii Nejlepší inscenace roku významného umístění dosáhla inscenace Hany Burešové Tři mušketýři, stejně tak Radka Coufalová za roli Denisy Flavigny (Mam´zelle Nitouche) v kategorii o nejlepší ženský herecký výkon. V žebříčcích se mezi celorepublikovou konkurencí v příslušných kategoriích objevily i nominace pro inscenace Mam´zelle Nitouche, Equus, Peklo či Charleyova teta. Dále Radka Coufalová s Hanou Holišovou za své výkony v rolích sester Paulových v Peklu, Michal Isteník za D´Artagnana a Pavla Vitázková za Madam de Winter v Mušketýrech, Igor Ondříček za Babberlyho v Charleyově tetě, Erik Pardus a Zdena Herfortová za inscenaci Vrátila se jednou v noci, Jan Apolenář za Sebastiana v Peklu, Vojtěch Blahuta či Viktor Skála za výkony v inscenaci Equus, Dušan Vitázek za Jánošíka. V kategorii Jiný umělecký počin ocenili diváci scénu a kostýmy ke Třem mušketýrům (David Marek a Samiha Maleh), výpravu k inscenaci Equus (Jan Dušek), kostýmy Romana Šolce k Mam´zelle Nitouche, choreografickou práci Leony Kvasnicové (Peklo), Zdenek Merta získal hlasy za hudbu k muzikálu Peklo. Festival Dokořán pro hudební divadlo se stal druhou nejlepší "akcí roku". Více informací o hlasování na i-divadlo.cz

  23. 2. 2009

 • Tisková konference

  U příležitosti uvedení hry T. Williamse Kočka na rozpálené plechové střeše organizujeme tiskovou konferenci v divadelním klubu. Začátek ve 14.30 hodin.

  19. 2. 2009

 • Fotogalerie nové inscenace

  Prohlédněte si fotografie z nové inscenace - muzikálu Les Misérables (Bídníci).

  10. 2. 2009

 • Výstava studentů FAVU

  Galerie Milana Zezuly zve 9. února na vernisáž výstavy studentů FAVU, ateliér Environment - Evy Jaroňové, Tomáše Javůrka, Aleny Kazatelové, Hanky Kubínové, Dariny Hlinkové, Jana Slámy, Hanky Oplatkové, Petra Schandla, Judity Matouškové, Pavly Motyčkové, Miroslavy Šulcové a Marty Fišerové. Vernisáž zahájí doc. MUDr. Vladimír Novotný, CSC. v 16.30 hod.

  9. 2. 2009

 • Tisková konference

  U příležitosti plánované premiéry muzikálu Bídníci organizujeme tiskovou konferenci v divadelním klubu. Začátek ve 14.30 hodin.

  5. 2. 2009

 • Obsazení muzikálu Evita

  MdB zveřejnilo dnes obsazení březnové premiéry muzikálu Evita.

  3. 2. 2009

 • Viktor junior na světě

  Gratulujeme Viktoru Skálovi a jeho ženě, kterým se dnes krátce po poledni narodil syn Viktor!

  28. 1. 2009

 • Prvorozený potomek Bayerových

  Gratulujeme kolegům Gábě a Tomáši Bayerovým, dnes se jim v porodnici na Obilním trhu narodil syn Mireček. Chlapeček přišel na svět krátce po 12. hodině a pyšní se 46 cm a 2,90 kg.

  21. 1. 2009

 • Změny v únorovém programu

  Vzhledem k posunu termínu premiéry muzikálu Les Misérables (Bídníci) na 13. února bylo MdB nuceno částečně změnit únorový hrací plán. Děkujeme za pochopení.

  12. 1. 2009

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací