• Vezměte děti na Živý Betlém

  Po tři dny, 19. a 21. prosince od 19 hod. a 20. 12. od 17.30 hod., nabízíme Vám a Vašim dětem potkat se s námi na cca dvacetiminutovém představení Živý Betlém. Zazpívejte si společně se třemi krály, pastýři, Josefem a Marií vánoční koledy a popovídejte si s námi ve vánoční atmosféře pod otevřeným nebem! Účinkují: Mária Lalková, Ladislav Kolář, Miloš Kročil, Zdeněk Bureš, Zdeněk Junák, Milan Němec, Alan Novotný, Lukáš Hejlík, Stano Slovák, Petr Štěpán, Michal Isteník a muzikanti! Koná se v prostorách dvorany Městského divadla Brno - přesně na místě letní restaurace Jardin. Vstup zdarma.

  19. 12. 2010

 • CD a LP Betlém

  Zpívejte si v tomto předvánočním čase s námi! Nádherné koledy na novém CD Betlém! Vychází také jako LP dvojalbum s bonusovými písněmi Cimbal Classiku!

  18. 12. 2010

 • Nová ročenka MdB

  V těchto dnech vychází nová ročenka Městského divadla Brno, kniha, která podrobně mapuje uplynulou sezonu 2009/2010. Je již patnáctou v pořadí a jako obvykle jí nechybí kritická pojednání jednotlivých premiér, rozhovor s držitelem Ceny Thálie Petrem Gazdíkem, či kalendárium. Vše je doplněno barevnými fotografiemi Jefa Kratochvila. K dostání v pokladnách MdB či našem e-shopu.

  16. 12. 2010

 • Nejpopulárnější tváře MdB

  Nenechte si 22. 12. ujít slavnostní vyhlášení divácké ankety Křídla, kde máte jedinečnou možnost potkat se se svými oblíbenými herci tak, jak je neznáte... Více se dozvíte zde.

  15. 12. 2010

 • Pozvánka na vernisáž

  Galerie Milana Zezuly v I. patře Činoherní scény zve na vernisáž výstavy obrazů studentů FaVU - ateliéru malířství II pod názvem Let´s Gaze, a to v 16.30 hod.

  15. 12. 2010

 • Fotogalerie nové inscenace

  Prohlédněte si fotografie z naší nové komedie Dobře rozehraná partie.

  11. 12. 2010

 • Premiéra skvostné komedie

  V režii Stano Slováka a hořkosladké komedii Dobře rozehraná partie se na jevišti potkávají herecké legendy: Ladislav Lakomý a Jaroslav Dufek. S neuvěřitelnou grácií sobě vlastní jim úžasně přihrává první dáma naší scény, paní Zdena Herfortová! Dnes v premiéře.

  11. 12. 2010

 • Mary Poppins v Avionu

  Přijďte se pobavit za Mary Poppins do Avionu! Kouzelné odpoledne s Městským divadlem Brno v pátek 10. 12. od 15 hodin! Vezměte i děti, které si mohou zasoutěžit a vyhrát spoustu zajímavých cen! A jako bonus: mimořádná nabídka posledních vstupenek na slavný muzikál přímo v nákupním centru!

  10. 12. 2010

 • Výherkyně fotosoutěže

  Z fotosoutěže o nejsympatičtější tvář Mary Poppins, kterou jsme zorganizovali společně s Avion Shopping Park, vzešly tři výherkyně: Johana Nevěřilová (1. místo), Markéta Šuráňová (2. místo) a Zuzana Zálešáková (3. pozice). Všechny jmenované získají dárkový balíček od MdB a Avion Shopping Park a absolutní vítězka vyhrála také večeři ve společnosti herce Dušana Vitázka. Gratulujeme!

  10. 12. 2010

 • Hledáme hráče na violu

  Městské divadlo Brno vypisuje konkurz do orchestru, a to na pozici hráč(ka) na violu. Více se dozvíte zde.

  10. 12. 2010

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

-->