• I-divadlo.cz zveřejnilo výsledky divácké ankety

  MdB se v ní stalo druhým "Nejoblíbenějším divadlem roku 2008" (první příčku obsadilo Divadlo v Dlouhé). V kategorii Nejlepší inscenace roku významného umístění dosáhla inscenace Hany Burešové Tři mušketýři, stejně tak Radka Coufalová za roli Denisy Flavigny (Mam´zelle Nitouche) v kategorii o nejlepší ženský herecký výkon. V žebříčcích se mezi celorepublikovou konkurencí v příslušných kategoriích objevily i nominace pro inscenace Mam´zelle Nitouche, Equus, Peklo či Charleyova teta. Dále Radka Coufalová s Hanou Holišovou za své výkony v rolích sester Paulových v Peklu, Michal Isteník za D´Artagnana a Pavla Vitázková za Madam de Winter v Mušketýrech, Igor Ondříček za Babberlyho v Charleyově tetě, Erik Pardus a Zdena Herfortová za inscenaci Vrátila se jednou v noci, Jan Apolenář za Sebastiana v Peklu, Vojtěch Blahuta či Viktor Skála za výkony v inscenaci Equus, Dušan Vitázek za Jánošíka. V kategorii Jiný umělecký počin ocenili diváci scénu a kostýmy ke Třem mušketýrům (David Marek a Samiha Maleh), výpravu k inscenaci Equus (Jan Dušek), kostýmy Romana Šolce k Mam´zelle Nitouche, choreografickou práci Leony Kvasnicové (Peklo), Zdenek Merta získal hlasy za hudbu k muzikálu Peklo. Festival Dokořán pro hudební divadlo se stal druhou nejlepší "akcí roku". Více informací o hlasování na i-divadlo.cz

  23. 2. 2009

 • Tisková konference

  U příležitosti uvedení hry T. Williamse Kočka na rozpálené plechové střeše organizujeme tiskovou konferenci v divadelním klubu. Začátek ve 14.30 hodin.

  19. 2. 2009

 • Fotogalerie nové inscenace

  Prohlédněte si fotografie z nové inscenace - muzikálu Les Misérables (Bídníci).

  10. 2. 2009

 • Výstava studentů FAVU

  Galerie Milana Zezuly zve 9. února na vernisáž výstavy studentů FAVU, ateliér Environment - Evy Jaroňové, Tomáše Javůrka, Aleny Kazatelové, Hanky Kubínové, Dariny Hlinkové, Jana Slámy, Hanky Oplatkové, Petra Schandla, Judity Matouškové, Pavly Motyčkové, Miroslavy Šulcové a Marty Fišerové. Vernisáž zahájí doc. MUDr. Vladimír Novotný, CSC. v 16.30 hod.

  9. 2. 2009

 • Tisková konference

  U příležitosti plánované premiéry muzikálu Bídníci organizujeme tiskovou konferenci v divadelním klubu. Začátek ve 14.30 hodin.

  5. 2. 2009

 • Obsazení muzikálu Evita

  MdB zveřejnilo dnes obsazení březnové premiéry muzikálu Evita.

  3. 2. 2009

 • Viktor junior na světě

  Gratulujeme Viktoru Skálovi a jeho ženě, kterým se dnes krátce po poledni narodil syn Viktor!

  28. 1. 2009

 • Prvorozený potomek Bayerových

  Gratulujeme kolegům Gábě a Tomáši Bayerovým, dnes se jim v porodnici na Obilním trhu narodil syn Mireček. Chlapeček přišel na svět krátce po 12. hodině a pyšní se 46 cm a 2,90 kg.

  21. 1. 2009

 • Změny v únorovém programu

  Vzhledem k posunu termínu premiéry muzikálu Les Misérables (Bídníci) na 13. února bylo MdB nuceno částečně změnit únorový hrací plán. Děkujeme za pochopení.

  12. 1. 2009

 • Pozvánka na výstavu

  Galerie Milana Zezuly Vás zve na vernisáž výstavy ekonomickovýtvarné jednotky 94-1310820287/100 s názvem Nakupováním vše nevyřešíš. Vernisáž bude zahájena v 16.30 hodin ve foyer Činoherní scény.

  8. 1. 2009

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

-->