• Předplatné na novou sezonu je v prodeji

  Komerční odd. divadla zahajuje prodej Sezonního předplatné a abonmá s názvem Předplatné pro pěkné podvečery pro sezonu 2008/2009. Více zde.

  21. 4. 2008

 • Komedii MdB Vrátila se... ocenil autor hry

  Premiéry komedie Vrátila se jednou v noci se osobně zúčastnil autor hry, Argentinec Eduardo Rovner. Poté, co diváci odměnili výkony herců dlouhotrvajícím potleskem vstoje, řekl: "Nemohlo se mi dostat lepší odměny než vidět Vaše dnešní představení..."

  19. 4. 2008

 • Zveme Vás na setkání s autorem

  V sobotu 19.4. proběhne před slavnostní premiérou komedie Vrátila se jednou v noci beseda, na které bude společně s tvůrci inscenace přítomen autor hry Eduardo Rovner, překladatel Ivory Rodriguez a s největší pravděpodobností také velvyslanec Argentiny v ČR pan Juan Eduardo Fleming. Veřejná beseda začíná v 15.00 hodin v divadelním klubu Nekonečno.

  19. 4. 2008

 • Výstava obrazů A. Dirnerové

  Galerie Milana Zezuly v prvním patře Činoherní scény zve na vernisáž výstavy obrazů Alžběty Dirnerové. Autorka patří k nastupující malířské generaci. Studovala na vysokých školách v maliřských ateliérech Petra Kvíčaly v Brně a Daniela Balabána v Ostravě. Její práce jsou zastoupeny jak ve sbírkách Národní Galerie v Praze, tak i v prestižní soukromé sbírce současné české malby Richarda Adama ve Wannieck Gallery Brno. Začátek: 16.30 hod.

  18. 4. 2008

 • Fotogalerie nové inscenace

  Prohlédněte si fotografie z nové hry Vrátila se jednou v noci.

  16. 4. 2008

 • MdB organizuje tiskovou konferenci

  TK, tentokrát u příležitosti uvedení komedie Vrátila se jednou v noci, se koná 9. dubna od 14.30 hodin v divadelním klubu.

  9. 4. 2008

 • Koločavu představujeme ve Slovinsku

  Muzikálovou baladou Koločava prezentujeme české divadlo na festivalu ve slovinské Lublani.

  7. 4. 2008

 • Pardus a Štěpán získali Thálii

  Herci Erik Pardus a Petr Štěpán proměnili svou nominaci na Thálii ve skutečnou cenu. Na slavnostním večeru v Národním divadle byli v sobotu večer odměněni za své mimořádné herecké výkony. Pardus za ztvárnění titulní role v dramatu Smrt Pavla I., Štěpán pak za roli Darryla v muzikálu Čarodějky z Eastwicku.

  29. 3. 2008

 • S Cabaretem na turné

  29.3. začíná premiérou v Landstuhlu turné s muzikálem Cabaret po Německu a Rakousku. Představení, které nastudoval režisér Stanislav Moša s německými, rakouskými, slovinskými a samozřejmě českými herci, čeká v létě ještě hostování v Lucembursku a znovu v Německu.

  28. 3. 2008

 • Výstava v divadle

  Zveme Vás na zahájení výstavy fakulty výtvarných umění VUT v Brně. Výstava nazvaná "Papír a kniha IV." se koná v Galerii Milana Zezuly, vernisáž začíná v 16.30 hod. Uvede ji Mgr. Gina Renotiere.

  18. 3. 2008

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

-->