• Divadelní miminko

  Další divadelní kráska se narodila ve čtvrtek 21. května herečce Kataríně Mikulové a Martinu Tlapákovi. Dcerka Josefínka měla 50 cm a 3,3 kg a dělá rodičům jen samou radost. Gratulujeme!

  24. 5. 2020

 • Dnes online Baron Trenck

  Poslední online inscenace nás přenese opět na Biskupský dvůr. Užijte si Barona Trencka dnes od 18.00 h. Zároveň tím ukončíme uvádění muzikálu Radúz a Mahulena. Odkaz najdete zde.

  22. 5. 2020

 • Divadelní miminko

  V pátek 15. května se narodila naší tiskové mluvčí Lence Kováříkové (Pazourkové) dcera Alžběta. S mírami 3300 g a 50 cm je vzorové miminko. Maminka i s tatínkem jsou navzdory koronaviru v pořádku!

  19. 5. 2020

 • Platnost dárkových poukazů

  Majitelé Dárkových poukazů do našeho divadla se nemusí obávat, že jim propadnou. Všem poukazům prodlužujeme automaticky platnost do konce tohoto roku!

  15. 5. 2020

 • Obsazení inscenace Noc pastýřů

  Vážení diváci, na našem webu se můžete podívat na obsazení inscenace Noc pastýřů, kterou bude připravovat režisér Petr Gazdík. Obsazení najdete zde.

  14. 5. 2020

 • V pátek online muzikál Radúz a Mahulena

  V pátek si nezapomeňte naladit na kanálu You Tube naše vysílání. Připomeneme si muzikál Radúz a Mahulena a vrátíme se pod petropavelské věže na Biskupském dvoře. Doufejme, že nejen takto virtuálně, ale brzy už skutečně! Odkaz najdete zde.

  14. 5. 2020

 • Prohlášení k současné situaci

  Z níže uvedeného prohlášení Asociace profesionálních divadel vyplývá, že Městské divadlo Brno, stejně jako většina velkých divadel v České republice, z mnoha důvodů musí počkat na změnu podmínek, za kterých by mohlo uvádět své inscenace. O zahájení naší činnost vás budeme okamžitě informovat.

  12. 5. 2020

 • Dnes online Brněnské kolo

  Dnes se můžete těšit na původní muzikál o brněnských legendách, který byl připraven pro prostor Biskupského dvora Brněnské kolo. Odkaz najdete zde.

  8. 5. 2020

 • V pátek 1. května online muzikál Odysseia

  Milí příznivci, jsme velmi rádi že můžeme tentokrát sáhnout po tomto nádherném titulu. Užijte si muzikál Odysseia a připomeňte si tak začátky Hudební scény. Odkaz najdete zde. Inscenace Dotkni se vesmíru a pokračuj zde bude k vidění ještě do neděle 3. května 2020.

  30. 4. 2020

 • Zahajovací zkouška pohádky O statečném kováři

  V pondělí 27. dubna 2020 v 10.00 h se sešel realizační tým pod vedením režiséra Igora Ondříčka spolu s herci nad textem pohádky O statečném kováři, která bude mít (pevně doufáme!) premiéru na Biskupském dvoře.

  28. 4. 2020

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

-->