• SOUTĚŽ o zlevněné vstupenky na muzikál Radúz a Mahulena

  Vyhráváte rádi? Máme pro vás další zajímavou soutěž, ve které můžete vyhrát slevu na vstupenky na pohádkový muzikál Radúz a Mahulena. Kdo nám správně odpoví na naši otázku, bude si moci koupit vstupenky na jakékoli představení Radúze a Mahuleny v termínu 19. - 22. listopadu za pouhých 250,- Kč!

  15. 11. 2016

 • Předprodej na leden 2017

  Od zítřejší osmé hodiny ranní si můžete zakoupit vstupenky na naše lednová představení. Program najdete zde.

  14. 11. 2016

 • Obsazení muzikálu Chaplin

  Na našem si můžete prohlédnout obsazení muzikálu Chaplin. Najdete jej zde.

  14. 11. 2016

 • Fotogalerie inscenace Zamilovaný Shakespeare

  Na našem webu si můžete prohlédnout první fotografie romantické komedie Zamilovaný Shakespeare. Najdete je zde.

  8. 11. 2016

 • NOC DIVADEL - Prohlídky zákulisím

  V sobotu 19. listopadu vypukne Noc divadel a naše divadlo pro vás připravilo prohlídky zákulisím.

  7. 11. 2016

 • Divadelní miminko

  V neděli 6. listopadu v 16.10 h se narodil manželům Ondřejovi a Evelíně Studénkovým syn Kryštof. Váží 3,50 kg a měří 50 cm. Gratulujeme šťastným rodičům!

  7. 11. 2016

 • Přidáváme Vánoční koncert Javory + Javory Beat

  Pro velký zájem přidáváme odpolední představení Vánočního koncertu Javory + Javory Beat ve čtvrtek 22. prosince 2016 v 15.00 h! Vstupenky si můžete koupit zde.

  3. 11. 2016

 • Vánoční dárkový poukaz již v prodeji

  Nejste si jisti, co už u nás vaši blízcí zhlédli či kdy budou chtít do divadla vyrazit? Obdarujte je dárkovou poukázkou na libovolnou vstupenku do Městského divadla Brno. Obdarovaný si bude moci vybrat sám, kdy a na které představení k nám přijde. Při nákupu ušetříte 80,- Kč, kupní cena je totiž 500,- Kč, celková hodnota poukazu je však 580,- Kč. Další výhodou je prodloužená doba platnosti, která trvá až do konce divadelní sezóny! Překvapte své blízké pod stromečkem a věnujte jim krásný divadelní zážitek. Pozor, počet poukazů je omezený! Zakoupit jej můžete v centrální pokladně divadla či přímo zde.

  1. 11. 2016

 • Prodej Ročního předplatného 2017 je zahájen

  Komerční oddělení dnes zahájilo předprodej Ročního předplatného na rok 2017. Pokud máte zájem zajistit si sedadla do našich hledišť a zhlédnout inscenace Král Lear v titulní roli s Boleslavem Polívkou, TITANIC, Skleněný pokoj, Radúz a Mahulena či Malý rodinný podnik, můžete si své abonmá objednat zde.

  1. 11. 2016

 • Podpořte petici Asociace profesionálních divadel

  Asociace profesionálních divadel včera zahájila sběr podpisů pod petici, v níž protestuje proti svévolnému jednání prezidenta republiky Miloše Zemana, předsedy Senátu Milana Štěcha, předsedy Poslanecké sněmovny Jana Hamáčka a předsedy vlády Bohuslava Sobotky. Pokud souhlasíte se zněním textu, který najdete níže či zde, podpořte jej prosím svým podpisem. (Podpisy se sbírají virtuálně, na tomto odkazu)

  26. 10. 2016

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací