• Jubileum Zdeny Herfortové

  Dnes se dožívá 70. narozenin naše kmenová herečka, paní Zdena Herfortová. K jejímu životnímu jubileu přejeme mnoho zdraví, vitality a spoustu krásných rolí. Její vzpomínková kniha s názvem Jízda přes kočičí hlavy se bude prodávat i v pokladnách našeho divadla.

  8. 10. 2015

 • Zahajovací zkouška muzikálu Vrabčák a anděl

  Dnes v 10.00 h zahajujeme zkoušky k muzikálu o životních osudech dvou velkých světových zpěvaček Edith Piaf a Marlene Dietrich Vrabčák a anděl.

  6. 10. 2015

 • Mary Poppins hostuje v pražském Divadle Hybernia

  Milovníci muzikálu Mary Poppins si mohou připomenout toto jedinečné představení v pražském Divadle Hybernia. Obnovenou premiéru budeme hrát v termínech, které najdete zde.

  6. 10. 2015

 • My Fair Lady (ze Zelňáku) oslavila třístou reprízu!

  V sobotu 3. října jsme oslavili již třístou reprízu oblíbeného diváckého titulu My Fair Lady (ze Zelňáku). Slavnostní večer byl posléze korunován losováním tří šťastných výherců z řad diváků, kteří si odnesli dárky, v podobě upomínkových předmětů MdB.

  5. 10. 2015

 • Mrtvé duše v Prostějově

  Dnes večer se diváci v Prostějově seznámí s naší inscenací Mrtvé duše. Představení hrajeme v Městském divadle v 19.00 h. Těšíme se na vaši návštěvu!

  30. 9. 2015

 • Slavnostní představení My Fair Lady a oslavy Zdeny Herfortové

  Rádi bychom vás pozvali na slavnostní představení třísté reprízy muzikálu My Fair Lady (ze Zelňáku), konané v sobotu 3. října 2015 v 18.00 h. O týden později společně s námi můžete oslavit kulatiny naší přední herečky Zdeny Herfortové. Její oslava, s názvem Vivat Zdena!, se odehraje v sobotu 10. října 2015 v 18.00 h!

  25. 9. 2015

 • Tenisový turnaj má své vítěze

  Uplynulý víkend byl ve znamení Tenisového turnaje divadelníků. Hlavní kategorii Král vyhrál Jirka Mach, druhý byl muzikant Václav Fila a třetí Viktor Skála. Kategorie Královny a Šašci ovládla Dana Herzowa. Ve čtyřhře dominoval Stanislav Moša s Leošem Vanžurou. Výherci byli odměněni krásnými cenami, zazpívali jim herečtí kolegové Viki Matušovová a Jan Brožek. A my se těšíme na další, již třináctý ročník!

  21. 9. 2015

 • Česká televize pořizuje záznam Mrtvých duší

  Ve dnech 24. a 25. září 2015 bude Česká televize pořizovat na Činoherní scéně záznam našeho představení Mrtvé duše.

  18. 9. 2015

 • Divadelní miminko

  S radostí oznamujeme, že se včera 16. září 2015 v ranních hodinách rozrostla rodina našeho dramaturga Jana Šotkovského o syna Huberta. Blahopřejeme!

  17. 9. 2015

 • Hlíva párty

  Ve čtvrtek 17. září od 16.00 h se můžete těšit na 1. ročník HLÍVA PÁRTY, která je pořádána restaurací Boulevard v prostorách terasy Divadelní dvorany. Ve spolupráci s firmou Hlívenka budou představeny jednotlivé produkty odborné i laické veřejnosti. V případě zájmu se můžete zaregistrovat na adrese party@hlivenka.cz a bude vám zaslána poukázka na uvítací menu zdarma. Pokud se nemůžete párty zúčastnit a máte radi houby, můžete navštívit stránky www.hlivenka.cz, kde lze objednat vždy čerstvou hlívu, žampiony, portobello nebo shiitake na váš stůl.

  17. 9. 2015

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací