• Zahajovací zkouška muzikálu Prodaný smích

  V pondělí 21. března zahájil Petr Gazdík práci na muzikálu Prodaný smích.

  23. 3. 2016

 • VYHLAŠUJEME PRO VÁS SOUTĚŽ!!!

  Pro zájemce vyhlašujeme soutěž o zvýhodněné vstupenky na naše nejnovější představení - rockovou operu Evangelium o Marii. Vyhrát může každý!

  16. 3. 2016

 • Obsazení muzikálu Prodaný smích

  Magický muzikál, který chystá na Hudební scéně Petr Gazdík "Prodaný smích" již zná své obsazení. Najdete jej zde.

  15. 3. 2016

 • Program na květen a festival DSB

  Předprodej na květnová představení zahajujeme v úterý 15. března v 8.00 h (platí i pro internetové online rezervace!) a vy se můžete podívat na tituly zde. Představení, která uvádíme v rámci festivalu Divadelní svět Brno jsou již v prodeji zde.

  11. 3. 2016

 • Výstava Magma Now

  Galerie Milana Zezuly si vás dovoluje pozvat na vernisáž výstavy Magma Now, která se bude konat ve čtvrtek 10. března v 16.00 h ve foyeru Činoherní scény. Výstavu zahájí autoři Bohuslava Olešová, Jaroslav Hamža a Zdeněk Hamža.

  8. 3. 2016

 • Evangelium o Marii v Kavárně ERA

  Dnes v 19.00 h můžete v Kavárně ERA na Zemědělské ulici slyšet písně z připravovaného muzikálu Evangelium o Marii. Zpívat budou Radka Coufalová, Barbora Remišová a Ondřej Studénka. Srdečně Vás všechny zveme!

  7. 3. 2016

 • Přidáváme DUCHa!

  Pro obrovský zájem přidáváme v dubnu odpolední představení muzikálu DUCH! Zajistěte si své vstupenky na 24. 4. ve 14.00 hodin již nyní!

  3. 3. 2016

 • Městské divadlo Brno je nejoblíbenějším v ČR – již posedmé!

  Díky vám, našim divákům, jsme již počtvrté v řadě a celkově posedmé nejoblíbenějším divadlem v České republice! Nezapomněli jste ani na naše inscenace jako Jméno a Ostrov pokladů, které se dělí o sedmou příčku, ani na naše herce a herečky - Markéta Sedláčková se umístila na 3., bronzové příčce, Aleš Slanina na šesté, Petr Štěpán na sedmé. A neopomněli jste ocenit ani členy realizačních týmů - 4. místo obsadila Veronika Hindle za své kostýmy k Letu snů LILI, nechybí ani scéna J. Milfajta a P. Hlouška k Ostrovu pokladů, Ch. Weyerse ke Skleněnému pokoji a další a další. Děkujeme vám za vaše hlasy, moc si toho vážíme!

  29. 2. 2016

 • Flashdance 15. 2. 2016

  Omlouváme se divákům, kteří byli na včerejším představení muzikálu Flashdance, jež muselo být z důvodu technické poruchy zrušeno, za vzniklé komplikace. Pro domluvu na dalším postupu prosím kontaktujte komerční oddělení: +420 533 316 352, komercni@mdb.cz. Děkujeme Vám za pochopení.

  16. 2. 2016

 • Měníme čas zahájení internetového předprodeje!

  Od 15. února 2016 bude internetový předprodej vstupenek na představení Městského divadla Brno spuštěn vždy až od 8.00 hodin, tedy současně s provozem centrální pokladny divadla. Snažíme se tak vyjít vstříc požadavkům našich diváků a také předejít komplikacím spojeným s prováděním systémové údržby, která probíhá právě v nočních hodinách. Věříme, že touto změnou, díky níž nebudete muset čekat na půlnoční hodinu, vám zajistíme ještě větší pohodlí při nákupu vašich vstupenek.

  13. 2. 2016

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací