• Divadelní miminko

  Ve čtvrtek 24. března se narodil asistentovi šéfa výroby Janu Hudcovi a jeho ženě, baletce Vendule Hudcové druhý syn Albert. Gratulujeme!

  29. 3. 2016

 • Zájezdy do Trutnova a Třebíče

  Naše komedie Brouk v hlavě pobavila 23. března naše diváky v Trutnově a dnes se na ni mohou těšit diváci v Třebíči.

  29. 3. 2016

 • Zahajovací zkouška muzikálu Prodaný smích

  V pondělí 21. března zahájil Petr Gazdík práci na muzikálu Prodaný smích.

  23. 3. 2016

 • VYHLAŠUJEME PRO VÁS SOUTĚŽ!!!

  Pro zájemce vyhlašujeme soutěž o zvýhodněné vstupenky na naše nejnovější představení - rockovou operu Evangelium o Marii. Vyhrát může každý!

  16. 3. 2016

 • Obsazení muzikálu Prodaný smích

  Magický muzikál, který chystá na Hudební scéně Petr Gazdík "Prodaný smích" již zná své obsazení. Najdete jej zde.

  15. 3. 2016

 • Program na květen a festival DSB

  Předprodej na květnová představení zahajujeme v úterý 15. března v 8.00 h (platí i pro internetové online rezervace!) a vy se můžete podívat na tituly zde. Představení, která uvádíme v rámci festivalu Divadelní svět Brno jsou již v prodeji zde.

  11. 3. 2016

 • Výstava Magma Now

  Galerie Milana Zezuly si vás dovoluje pozvat na vernisáž výstavy Magma Now, která se bude konat ve čtvrtek 10. března v 16.00 h ve foyeru Činoherní scény. Výstavu zahájí autoři Bohuslava Olešová, Jaroslav Hamža a Zdeněk Hamža.

  8. 3. 2016

 • Evangelium o Marii v Kavárně ERA

  Dnes v 19.00 h můžete v Kavárně ERA na Zemědělské ulici slyšet písně z připravovaného muzikálu Evangelium o Marii. Zpívat budou Radka Coufalová, Barbora Remišová a Ondřej Studénka. Srdečně Vás všechny zveme!

  7. 3. 2016

 • Přidáváme DUCHa!

  Pro obrovský zájem přidáváme v dubnu odpolední představení muzikálu DUCH! Zajistěte si své vstupenky na 24. 4. ve 14.00 hodin již nyní!

  3. 3. 2016

 • Městské divadlo Brno je nejoblíbenějším v ČR – již posedmé!

  Díky vám, našim divákům, jsme již počtvrté v řadě a celkově posedmé nejoblíbenějším divadlem v České republice! Nezapomněli jste ani na naše inscenace jako Jméno a Ostrov pokladů, které se dělí o sedmou příčku, ani na naše herce a herečky - Markéta Sedláčková se umístila na 3., bronzové příčce, Aleš Slanina na šesté, Petr Štěpán na sedmé. A neopomněli jste ocenit ani členy realizačních týmů - 4. místo obsadila Veronika Hindle za své kostýmy k Letu snů LILI, nechybí ani scéna J. Milfajta a P. Hlouška k Ostrovu pokladů, Ch. Weyerse ke Skleněnému pokoji a další a další. Děkujeme vám za vaše hlasy, moc si toho vážíme!

  29. 2. 2016

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací