• VYHLAŠUJEME PRO VÁS SOUTĚŽ!!!

  Pro zájemce vyhlašujeme soutěž o zvýhodněné vstupenky na naše nejnovější představení - rockovou operu Evangelium o Marii. Vyhrát může každý!

  16. 3. 2016

 • Obsazení muzikálu Prodaný smích

  Magický muzikál, který chystá na Hudební scéně Petr Gazdík "Prodaný smích" již zná své obsazení. Najdete jej zde.

  15. 3. 2016

 • Program na květen a festival DSB

  Předprodej na květnová představení zahajujeme v úterý 15. března v 8.00 h (platí i pro internetové online rezervace!) a vy se můžete podívat na tituly zde. Představení, která uvádíme v rámci festivalu Divadelní svět Brno jsou již v prodeji zde.

  11. 3. 2016

 • Výstava Magma Now

  Galerie Milana Zezuly si vás dovoluje pozvat na vernisáž výstavy Magma Now, která se bude konat ve čtvrtek 10. března v 16.00 h ve foyeru Činoherní scény. Výstavu zahájí autoři Bohuslava Olešová, Jaroslav Hamža a Zdeněk Hamža.

  8. 3. 2016

 • Evangelium o Marii v Kavárně ERA

  Dnes v 19.00 h můžete v Kavárně ERA na Zemědělské ulici slyšet písně z připravovaného muzikálu Evangelium o Marii. Zpívat budou Radka Coufalová, Barbora Remišová a Ondřej Studénka. Srdečně Vás všechny zveme!

  7. 3. 2016

 • Přidáváme DUCHa!

  Pro obrovský zájem přidáváme v dubnu odpolední představení muzikálu DUCH! Zajistěte si své vstupenky na 24. 4. ve 14.00 hodin již nyní!

  3. 3. 2016

 • Městské divadlo Brno je nejoblíbenějším v ČR – již posedmé!

  Díky vám, našim divákům, jsme již počtvrté v řadě a celkově posedmé nejoblíbenějším divadlem v České republice! Nezapomněli jste ani na naše inscenace jako Jméno a Ostrov pokladů, které se dělí o sedmou příčku, ani na naše herce a herečky - Markéta Sedláčková se umístila na 3., bronzové příčce, Aleš Slanina na šesté, Petr Štěpán na sedmé. A neopomněli jste ocenit ani členy realizačních týmů - 4. místo obsadila Veronika Hindle za své kostýmy k Letu snů LILI, nechybí ani scéna J. Milfajta a P. Hlouška k Ostrovu pokladů, Ch. Weyerse ke Skleněnému pokoji a další a další. Děkujeme vám za vaše hlasy, moc si toho vážíme!

  29. 2. 2016

 • Flashdance 15. 2. 2016

  Omlouváme se divákům, kteří byli na včerejším představení muzikálu Flashdance, jež muselo být z důvodu technické poruchy zrušeno, za vzniklé komplikace. Pro domluvu na dalším postupu prosím kontaktujte komerční oddělení: +420 533 316 352, komercni@mdb.cz. Děkujeme Vám za pochopení.

  16. 2. 2016

 • Měníme čas zahájení internetového předprodeje!

  Od 15. února 2016 bude internetový předprodej vstupenek na představení Městského divadla Brno spuštěn vždy až od 8.00 hodin, tedy současně s provozem centrální pokladny divadla. Snažíme se tak vyjít vstříc požadavkům našich diváků a také předejít komplikacím spojeným s prováděním systémové údržby, která probíhá právě v nočních hodinách. Věříme, že touto změnou, díky níž nebudete muset čekat na půlnoční hodinu, vám zajistíme ještě větší pohodlí při nákupu vašich vstupenek.

  13. 2. 2016

 • 60. narozeniny Stanislava Moši

  Dnes slaví své 60. narozeniny principál našeho divadla, režisér, dramatik a hlavně skvělý muž Stanislav Moša. K velkému počtu gratulantů se připojujeme i my a přejeme mu ještě mnoho sil, chuti a elánu do dalších let!

  12. 2. 2016

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

-->