• Nové obsazení muzikálu Don Juan

  Známe obsazení nového autorského muzikálu Don Juan! autorů Vašo Patejdla, Ivana Hubače, Eduarda Krečmara a Martina Hrdinky, který bude mít v Městském divadle Brno světovou premiéru již 17. května 2014 na Hudební scéně. V hlavní roli legendárního svůdce se diváci mohou těšit na Dušana Vitázka, dvojnásobného nositele Ceny Thálie, jako understudy tuto úlohu nastuduje Petr Gazdík, režisér inscenace. V dalších rolích uvidíme například Alenu Antalovou, Martina Havelku, Svetlanu Janotovou, Aleše Slaninu, Radku Coufalovou, Viktóriu Matušovovou a mnohé další. Více na našich webovkách zde.

  24. 3. 2014

 • Změna v programu

  Z technických důvodů nahrazujeme představení My Fair Lady (ze Zelňáku) na Biskupském dvoře muzikálem Noc na Karlštejně. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Případné dotazy zasílejte na: komercni@mdb.cz. Kompletní program naleznete zde.

  19. 3. 2014

 • Přidané představení Bídníků

  Protože se po zveřejnění informace o posledním uvedení oblíbeného muzikálu Bídníci strhla vlna velkého zájmu, máme pro Vás dobrou zprávu: přidáváme jedno představení a to v sobotu 31. května odpoledne ve 14.00 hod. Takže neváhejte a zajistěte si poslední vstupenky na pokladně divadla, online na našich stránkách nebo ve Student Agency.

  18. 3. 2014

 • Úspěšná premiéra

  Naše nová muzikálová komedie Sliby chyby sklízela na sobotní i nedělní premiéře salvy smíchu a spokojený potlesk. Blahopřejeme režiséru Stanu Slovákovi, jeho realizačnímu týmu, hercům i orchestru!

  17. 3. 2014

 • Nová fotogalerie

  Již nyní si můžete prohlédnout fotografie z našeho nového představení Sliby chyby, které bude mít premiéru tento víkend. Prohlížejte zde.

  13. 3. 2014

 • Výpadek platebních karet

  Vážení, dovolujeme si vás upozornit, že v úterý 18. března 2014 od 2:00 do 4:00 hod. ráno nebude možné provádět internetové platby kartou, a to z důvodu pravidelné údržby. Děkujeme za pochopení.

  13. 3. 2014

 • Jef Kratochvil v rádiu

  Nalaďte si dnes Český rozhlas - v 11:00 hod. bude hostem v pořadu "Apetýt" Marcely Vandrové náš dvorní fotograf Jef Kratochvil.

  10. 3. 2014

 • Významná jubilea

  V únoru a březnu slaví významné životní jubileum hudebníci Petr Ulrych a jeho sestra Hana Ulrychová. Blahopřejeme!

  5. 3. 2014

 • Zveme vás na premiéru

  Vážení, srdečně vás zveme na nedělní premiéru inscenace muzikálové komedie Sliby chyby. Zažijte s námi jedinečnou atmosféru premiérového večera, v neděli 16. 3. 2014 v 19:00 hodin na Činoherní scéně. Vstupenky lze zakoupit v pokladnách MdB či zde.

  4. 3. 2014

 • Vernisáž v MdB

  Srdečně vás zveme na vernisáž výstavy Heleny Krotké, nazvané "Co jste vy, byli jsme i my", která se uskuteční ve středu 5. března 2014 v 16:00 hodin v Galerii Milana Zezuly v 1. patře Činoherní scény MdB. Úvodní slovo pronese Petr Kovář.

  3. 3. 2014

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací