• Divadelní svatba

  Blahopřejeme hereckému kolegovi Kristianu Pekarovi, který dnes vstoupil do manželského svazku.

  21. 8. 2015

 • Hanka Holišová slaví

  Blahopřejeme ke dnešním půlkulatým narozeninám Hance Holišové, držitelce Ceny Thálie za rok 2012.

  6. 8. 2015

 • Posily hereckého souboru

  Zpěvoherní a baletní soubor získal k 1. 8. 2015 nové posily, do stálého angažmá přijímáme Lucii Bergerovou, Katarínu Mikulovou, Hanu Vašákovou, Renátu Mrózkovou, Daniela Rymeše a Markétu Peškovou.

  1. 8. 2015

 • Hrajeme Kočky v Lucemburku

  Po tři večery - 24. - 26. 7. 2015 - baví diváky náš muzikál Kočky v rámci hudebního festivalu v lucemburském Wiltzu. Představení, které jsme nazkoušeli v angličtině, končí nadšeným potleskem.

  26. 7. 2015

 • Premiéra muzikálu Titanic ve Švýcarsku

  Dnes vyplul na svoji první cestu ve švýcarském městě Walenstadt muzikál TITANIC, který na jeviště na břehu jezera Walensee přivedl režisér Stanislav Moša se svým tvůrčím týmem - Andreou Kučerovou (kostýmy), Anetou Majerovou (choreografie), Christophem Weyersem (scéna), Danem Kalouskem a Jakubem Žídkem (dirigenti). Naši diváci se můžou na nejznámější tragický příběh těšit už v následující sezóně!

  22. 7. 2015

 • Divadelní svatba

  Dnes vykročila na dlouhou a krásnou cestu manželstvím naše kolegyně, herečka Andrea Březinová. Blahopřejeme!

  18. 7. 2015

 • Zemřel Aleš Jarý

  4. července 2015 zemřel bývalý člen našeho divadla Aleš Jarý ve věku 57 let. Dodatečně chceme dát na vědomost tuto zprávu, která přišla do divadla. Kdo jste měli Aleše rádi, vzpomeňte na něj!

  14. 7. 2015

 • Jana Musilová získala cenu na festivalu v jihokorejském Daegu

  Mezinárodního festivalu muzikálů v jihokorejském Daegu se zúčastnil také Fantom Londýna Národního divadla moravskoslezského v Ostravě, ve kterém Jana Musilová ztvárnila roli Matky. Jana vyhrála cenu nejlepší herečky vedlejší role. Blahopřejeme!

  13. 7. 2015

 • Letní kino

  V pondělí 29. června zahájilo prvním promítáním Letní kino, které je opět hostem naší dvorany až do 30. srpna. Více informací se dozvíte zde.

  8. 7. 2015

 • Festival ProART 2015 s Lukášem Janotou

  Od opery přes pop a muzikál až k worldmusic a improvizaci. 4 výjimečné hudební a pěvecké osobnosti nabízejí své umění studentům a všem milovníkům zpěvu prahnoucím po zdokonalování na jejich osobní umělecké dráze. A jednou z těchto osobností je i náš Lukáš Janota! Přihlášky můžete posílat na office@proart-festival.cz, více info najdete zde.

  3. 7. 2015

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

-->