• Flashdance- náhradní představení 20.6.

  Připomínáme, že náhradní představení za muzikál Flashdance z 15. února se uskuteční v pondělí 20. června. Vstupenky zůstávají v platnosti!

  13. 6. 2016

 • Zdenek Merta získal Cenu OSA

  Ochranný svaz autorský rozdal již pojedenácté ceny nejúspěšnějším skladatelům, textařům i nakladatelům. Mezi oceněnými byl i Zdenek Merta, jako nejúspěšnější autor populární hudby v zahraničí. Blahopřejeme!

  7. 6. 2016

 • Se smutkem oznamujeme

  Ve středu 1. června 2016 nás tragicky opustil náš kolega Radek Kubek. Čest jeho památce.

  6. 6. 2016

 • Soutěž o zlevněné vstupenky na Pískání po větru

  Protože končí sezóna, rádi bychom se s Vámi rozloučili soutěží! Když správně zodpovíte naši otázku, můžete získat slevu na červnová představení Pískání po větru. Vstupenku můžete získat za pouhých 150,- Kč!

  6. 6. 2016

 • Hledáme mzdovou účetní

  Městské divadlo Brno přijme do hlavního pracovního poměru mzdovou účetní. Více informací najdete zde.

  2. 6. 2016

 • Ceny portálu www.musical-opereta.cz

  V sobotu 28. května byly na Hudební scéně uděleny první ceny portálu www.musical-opereta.cz, ve které diváci hlasovali ve třech kategoriích. V kategorii o Nejoblíbenější herečku obsadila 1. místo Hana Holišová. Petra Gazdíka potěšila Cena divadelních kritiků za režii muzikálu Pískání po větru! Večerem provázela Jana Musilová. Výsledky celé ankety najdete zde.

  30. 5. 2016

 • Divadelní miminko

  V úterý 24. května se stal šťastným otcem náš kolega Robert Rozsochatecký. Blahopřejeme k narození krásné holčičky Zary!

  27. 5. 2016

 • Otevření nové budovy

  Ve středu 25. května proběhlo v dopoledních hodinách otevření montážní haly, skladu kulis a kostýmů za účasti primátora města Brna Petra Vokřála.

  26. 5. 2016

 • Rušíme představení "Otec, Matka"

  S lítostí oznamujeme, že představení Městského divadla Kladno "Otec, Matka", která měla být uvedena v rámci festivalu Divadelní svět Brno v sobotu 28. května 2016 musíme z technických důvodů zrušit. Vstupenky můžete vrátit v Zákaznickém centru NdB na ulici Dvořákova 11 nebo v předprodeji Městského divadla Brno na ulici Lidická 16, a to nejpozději do 17. 6. 2016. V případě, že jste si zakoupili e-vstupenku, bude vám částka vrácena zpět na váš účet. Pokud vyvstanou jakékoli komplikace, obraťte se prosím na: obchodni@ndbrno.cz. Festival DSB se svým divákům omlouvá a děkuje za pochopení.

  25. 5. 2016

 • Dětský den v Městském divadle Brno

  Již poosmé můžete oslavit Mezinárodní den děti na Divadelním dvoře. V sobotu 4. června je pro vás a vaše děti připraven bohatý kulturní program, mnoho soutěží a nebude chybět ani skvělé občerstvení. Ve dvou vstupech se také vrátí legendární chůva Mary Poppins s kominíkem Bertem a potěší všechny návštěvníky písněmi z tohoto slavného muzikálu. Vše začíná již v 10.00 h a odpoledne zakončíme radovánky rozkrojením slavnostního dortu a losováním o hlavní cenu!

  24. 5. 2016

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

-->