• Derniéra

  Velké emoce a především velký a předlouhý potlesk vyprovázel poslední představení muzikálu Les Misérables (Bídníci).

  31. 5. 2014

 • Divadelní svět Brno 2014

  Ve dnech 6. - 13. června vypukne v Brně 5. ročník mezinárodního festivalu Divadelní svět Brno. Na našich scénách přivítáme soubory z Německa a Ruska (vstupenky za pouhých 100,- Kč!) i z českých měst (Hradec Králové, Praha, Uh. Hradiště).

  29. 5. 2014

 • Zahajujeme Mrtvé duše

  Dnes úderem desáté hodiny začne režisérka Hana Burešová pracovat s herci na komediální epopeji Mrtvé duše, která bude mít svoji světovou premiéru již v září.

  29. 5. 2014

 • MdB vyráží na cesty

  Dnes představíme náš horkokrevný muzikál Zorro v Kolíně. Olé!

  28. 5. 2014

 • Dětský den s Mary Poppins

  Přijďte s dětmi oslavit jejich den! V sobotu 31. května od 10:30 hodin bude Divadelní dvůr patřit těm nejmenším! Děti čeká spousta soutěží a atrakcí jako simulátor býka, trampolína či minitenis, dárečky i občerstvení, a v 11:30 přiletí na dvůr dokonce i Mary Poppins!

  27. 5. 2014

 • Biskupský dvůr

  Na dnešní tiskové konferenci v Historickém sále Moravského zemského muzea představíme naše plány pro Biskupský dvůr novinářské obci.

  26. 5. 2014

 • Divadelní svět Brno 2014 má svůj spot

  Již 5. ročník festivalu Divadelní svět Brno se blíží! Vstupenky jsou ke koupi v každém divadle, které se festivalu účastní, tedy i na našich pokladnách. Naše divadlo hostí nejen tuzemské soubory, ale i ty zahraniční - přivítáme například kazaňské divadlo a divadlo z Meiningenu. Pusťte si festivalový spot nebo se začtěte do programu a anotací!

  24. 5. 2014

 • Úspěšná premiéra

  Dnes sklidila za přítomnosti samotných autorů a význačných hostů z celé republiky světová premiéra muzikálu Don Juan zasloužené ovace. Přijďte se podívat na nejnovější český muzikál!

  17. 5. 2014

 • Rozhovor s Vašem Patejdlem

  V divadelním klubu vznikal rozhovor s jedním z autorů nejnovějšího tuzemského muzikálu Don Juan, který bude mít na naší Hudební scéně svoji premiéru již tuto sobotu! Celý rozhovor si můžete přečíst zde.

  13. 5. 2014

 • 12. 5. zahajujeme prodej předplatného do MdB!

  V pondělí 12. května zahajujeme prodej našeho Sezónního předplatného a Předplatného pro pěkné podvečery!!! Zajistěte si své sedadlo na Hudební a Činoherní scéně! V příští sezóně zhlédnou naši abonenti čtyři muzikály, čtyři činohry a jednu hudební komedii klasiků českého divadelnictví. Ale také muzikály Flashdance, Mladý Frankenstein, komedii Dvojitá rezervace a křehký příběh Podivný případ se psem. Pořiďte sobě či svým blízkým jedinečné zážitky v Městském divadle!

  6. 5. 2014

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací