• Zdenek Merta a jeho povídková kniha Pražská svatba

  Zdenek Merta vydal v minulých dnech svoji knihu povídek Pražská svatba. Ti z vás, kteří by měli zájem si knihu koupit, nemusí chodit do knihkupectví. V prodeji je i u našich pultů s knihami ve foyeru obou divadel.

  9. 4. 2014

 • Pozvánka na dnešní vernisáž

  Srdečně vás zveme na vernisáž výstavy Petra Pololáníka, nazvané Trpaslíci a obři, která se uskuteční dnes, tedy ve středu 9. dubna 2014 v 16:00 hodin v Galerii Milana Zezuly v 1. patře Činoherní scény MdB.

  9. 4. 2014

 • Zahajovací zkouška

  Dnes seznamuje na zkušebně režisér Petr Gazdík herce s novým muzikálem Don Juan, který uvedeme již 17. května ve světové premiéře!

  7. 4. 2014

 • Úspěšná premiéra na Hudební scéně

  Dnes večer jsme na Hudební scéně představili divákům Shakespearovu komedii Benátský kupec v hlavních rolích s Boleslavem Polívkou a Svetlanou Janotovou, v novém překladu Jiřího Joska a v režii Stanislava Moši.

  5. 4. 2014

 • Nová fotogalerie

  Již nyní můžete nahlédnout do zákulisí našeho nového představení Benátský kupec, které bude mít na Hudební scéně svoji premiéru již tuto sobotu. Prohlížejte zde.

  1. 4. 2014

 • Zorro přinesl Cenu Thálie

  Na udílení Cen Thálie za rok 2013 se tentokrát bohužel neprobojoval nikdo z našich herců, ovšem nominaci přinesly Monice Absolonové a Marku Holému (tomu dokonce i skleněnou vázu) muzikály Městského divadla Brno a režisérské vedení Petra Gazdíka v inscenacích Mary Poppins a Zorro. Blahopřejeme!

  31. 3. 2014

 • Slavnost masek hledá dobrovolníky

  JSTE FAJN, ZODPOVĚDNÍ A MÁTE RÁDI DIVADLO? PŘIJĎTE POMOCI NA SLAVNOST MASEK, která se bude konat v pátek 13. 6. 2014. Stejně jako v loňských ročnících vás chceme požádat o pomoc při pořádání brněnského karnevalu. Jednalo by se o líčení diváků, distribuci škrabošek, pomoc s cateringem a výzdobou, letos navíc i pomoc s řazením průvodů a organizací workshopů pro děti (malování škrabošek apod.), případně i doplnění maskovaných divadelních průvodů - pouze v případě potřeby. Zájemci hlaste se na: slavnostmasek@seznam.cz Napište svéjméno, věk, telefonní číslo a email.

  26. 3. 2014

 • Znovu přidané představení Bídníků

  Pro velký zájem o představení Bídníků jsme přidali další představení, které bude v pátek 30. května ve 14.00 h.

  25. 3. 2014

 • Výpadek platebních karet

  Vážení, dovolujeme si vás upozornit, že ve středu 26. března 2014 od 1:00 do 6:00 hod. ráno nebude možné provádět internetové platby kartou, a to z důvodu pravidelné údržby. Děkujeme za pochopení.

  24. 3. 2014

 • Nové obsazení muzikálu Don Juan

  Známe obsazení nového autorského muzikálu Don Juan! autorů Vašo Patejdla, Ivana Hubače, Eduarda Krečmara a Martina Hrdinky, který bude mít v Městském divadle Brno světovou premiéru již 17. května 2014 na Hudební scéně. V hlavní roli legendárního svůdce se diváci mohou těšit na Dušana Vitázka, dvojnásobného nositele Ceny Thálie, jako understudy tuto úlohu nastuduje Petr Gazdík, režisér inscenace. V dalších rolích uvidíme například Alenu Antalovou, Martina Havelku, Svetlanu Janotovou, Aleše Slaninu, Radku Coufalovou, Viktóriu Matušovovou a mnohé další. Více na našich webovkách zde.

  24. 3. 2014

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

-->