• Koncert na Divadelním dvoře

  Přijďte s námi oslavit 10. narozeniny Hudební scény! V sobotu 4. října pořádáme slavnostní koncert, na němž si připomeneme všech 48 titulů, které byly uvedeny v průběhu deseti let na této novodobé muzikálové scéně. Vystřídá se zde na 200 účinkujících! Slavte s námi na Divadelním dvoře MdB, kam bude koncert živě přenášen! Cena vstupenky na stání je 100,- Kč a každý k ní dostane milý dárek.

  30. 9. 2014

 • Divadelní svatba

  Blahopřejeme kolegovi Jakubu Uličníkovi, který dnes vstoupil do manželského svazku!

  27. 9. 2014

 • Křest tramvaje MdB na náměstí Svobody

  V pondělí 29. září ve 14.00 hod. pokřtíme na náměstí Svobody novou tramvaj Městského divadla. Těšit se můžete také na muzikálové melodie v podání našich herců. Přijďte s námi slavit!

  25. 9. 2014

 • Zahajovací zkouška

  Včera se poprvé sešli herci spolu s režisérem Mikolášem Tycem, aby zahájili práci na romantickém dramatu Princ Homburský. V hlavní roli se můžeme těšit na Lukáše Janotu.

  24. 9. 2014

 • Vstupenky na stání do Divadelní dvorany na přenos koncertu k 10. výročí otevření Hudební scény jsou již v prodeji!

  Dnes byl zahájen prodej vstupenek na venkovní přenos slavnostního koncertu k 10. výročí otevření Hudební scény 4. 10. 2014. Kdo chce zakusit atmosféru koncertu pod otevřeným nebem a nevadí mu lístky na stání, může si již nyní vstupenky zakoupit online na našich webových stránkách nebo na obvyklých prodejních místech.

  22. 9. 2014

 • Omezení prodeje vstupenek v pokladně Student Agency

  Vážení zákazníci, velmi se omlouváme, ale kvůli technickým potížím nebude možné tento víkend (sobota 20. a neděle 21. září 2014) zakoupit vstupenky v pokladně Student Agency v Domě pánů z Lipé na náměstí Svobody. Pokladny v Městském divadle na Lidické ulici budou fungovat v obvyklých časech (viz. sekce Prodejní místa). Děkujeme za pochopení.

  19. 9. 2014

 • Abonentní termíny v říjnovém plánu

  Velmi se omlouváme, ale při spuštění našich nových webových stránek došlo k výpadku termínů abonentních skupin u představení DUCH. Na opravě se nyní intenzivně pracuje. Děkujeme za pochopení.

  15. 9. 2014

 • Nalaďte si nás v televizi

  Dnes ve 20:20 hodin odvysílá ČT art divadelní záznam původního muzikálu Divá Bára autorů Miloše Štědroně a Milana Uhdeho, který jsme uvedli ve světové premiéře v březnu roku 2012.

  15. 9. 2014

 • Výpadek platebních karet

  Vážení, dovolujeme si vás upozornit, že v pátek 12. září 2014 od 2:00 do 6:00 hod. ráno nebude možné provádět internetové platby kartou, a to z důvodu pravidelné údržby. Ostatní platební metody budou standardně dostupné. Děkujeme za pochopení.

  9. 9. 2014

 • Výsledky tenisového turnaje

  Byl to krásný, vyrovnaný a napínavý souboj a my blahopřejeme vítězům 11. ročníku Tenisového turnaje divadelníků! V sobotní dvouhře zvítězil v kategorii "Šašci" nováček souboru Ondřej Studénka (2. místo obsadil Patrik Bořecký, 3. místo Aleš Kučera), v kategorii "Králové" vyhrál Jiří Mach (na 2. místě skončil Václav Fila, na 3. Stano Slovák), dámám vévodila paní Dana Herzová (2. místo vybojovala Evelína Kachlířová, 3. místo Kristýna Kučerová). Vítězi nedělní čtyřhry se stali Stanislav Moša a Leoš Vanžura. (Na 2. místě skončili Pavel Floder a Leoš Janíček, na 3. Jiří Mach a Viktor Skála).

  8. 9. 2014

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

-->