• Vernisáž Jefa Kratochvila

  Dnes se v 18 hodin uskuteční v Městském kulturním středisku v Adamově vernisáž výstavy fotografií našeho dlouholetého kolegy Jefa Kratochvila, na které nebude chybět ani herec Lukáš Vlček. Výstava nazvaná "Divadelní svět" bude k vidění pouze do 25. června 2014.

  17. 6. 2014

 • Soutěžte s námi!

  Biskupský dvůr se blíží a my pro vás máme další soutěž! Pokud správně odpovíte, máte 50% slevu na představení Cyril a Metoděj ve dnech 27. a 28. června! Otázka zní: Kde se v Brně nachází Biskupský dvůr? a) na Priglu, b) mezi Zelným trhem a Kapucínským náměstím, c) na Špilberku, d) u konečné zastávky v Řečkovicích. Své odpovědi posílejte na predprodej@mdb.cz a připojte informaci o počtu požadovaných vstupenek a termínu představení, které chcete navštívit.

  16. 6. 2014

 • Předprodej na říjen

  O půlnoci z neděle 15. 6. na pondělí 16. 6. bude zahájen předprodej na říjnová představení. Zajistěte si svá místa např. na muzikál Duch, komedii Zkrocení zlé ženy, Donaha!, Charleyovu tetu a další! Program na říjen najdete zde.

  13. 6. 2014

 • Slavnost masek

  Dnes to vypukne! Připojte se k reji masek, který dnes ovládne centrum Brna! Slavnost masek začne od 15:00 na Moravském náměstí doprovodným odpoledním programem. Na své si přijdou děti i dospělí. V 18:00 vyrazí průvody masek na náměstí Svobody, kde bude program pokračovat. Všechny průvody se postupně představí divákům a předstoupí před porotu a slavnost vyvrcholí zvolením krále masek a následným koncertem.

  13. 6. 2014

 • Bídníci v Lednici

  Kdo se nestihl rozloučit s Bídníky na Hudební scéně, má ještě jednu šanci! 14. června odehrajeme koncertní verzi pod otevřeným nebem v zámecké zahradě v Lednici. Více informací najdete zde.

  11. 6. 2014

 • Obsazení muzikálu Duch

  Již dnes známe obsazení říjnové premiéry muzikálového hitu Duch. Najdete je zde.

  10. 6. 2014

 • Festival v plném proudu

  5. ročník mezinárodního festivalu Divadelní svět Brno je v plném proudu. Celý program i s odkazy na prodej vstupenek naleznete zde.

  9. 6. 2014

 • Divadelní miminko

  Dnešním dnem se stala naše choreografka Aneta Majerová hrdou maminkou! Blahopřejeme a vítáme na světě jejího syna Severína!

  7. 6. 2014

 • Vernisáž v MdB

  Na poslední vernisáži této sezóny vám v Galerii Milana Zezuly představíme projekt „Alef“ Galerie Kunke Kwasmann. Na výstavě nazvané „…mezi Nebem a Zemí“ budou prezentovány obrazy a informační studijní záznamy vycházející ze starobylých konceptů. Vernisáž výstavy se uskuteční dnes v 16:00 hodin v 1. patře Činoherní scény MdB a bude k vidění do 30. 6. 2014.

  4. 6. 2014

 • Soutěž o nejlepší masku

  Slavnost masek vyhlašuje v rámci festivalu Divadelní svět soutěž o nejlepší masku s Rádiem Krokodýl, která probíhá od 7. května do 10. června 2014. Pošlete fotografii masky či kostýmu společně s vaším jménem, věkem a kontaktními údaji na email: slavnostmasek@krokodyl.cz a soutěžte o zajímavé ceny!

  2. 6. 2014

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

-->