• Tenisový turnaj 2013

  29. a 30. června proběhne jubilejní 10. ročník Tenisového turnaje divadelníků. Přijďte fandit do Brna Lužánek na kurty BLTC a rozloučit se s námi s uplynulou divadelní sezonou! Více informací zde.

  26. 6. 2013

 • Divadelní miminko

  Naše divadelní rodina se opět rozrostla! Gratulujeme dramaturgyni Klárce Latzkové k prvorozenému synu Tobiáškovi, který přišel na svět před dvěma hodinami a pyšní se 51cm a 3320g!

  26. 6. 2013

 • Soutěž o zlevněné vstupenky

  POZOR! Vyhlašujeme poslední soutěž této sezóny! Napište nám alespoň jedno jméno ze tří hlavních hereckých představitelů nových inscenací, které jsme uvedli v letošním a loňském roce ve světové premiéře v Biskupském dvoře - "Baron Trenck" a "Cyril a Metoděj". Výherci získají 50% slevu na vstupenky na jakýkoli termín těchto dvou představení (Baron Trenck: 29. a 30. 6., 1. a 2. 7.; Cyril a Metoděj: 24. 6., 4. - 7. 7.). Odpovědi a vámi vybraný termín posílejte na emailovou adresu: komercni@mdb.cz.

  24. 6. 2013

 • Zahájení předprodeje

  Úderem dnešní půlnoci zahájíme předprodej vstupenek na měsíc říjen! Na jeviště se opět vrátí rockový Očistec, vášnivé Chicago, nezkrotné Kočky, nestárnoucí Škola základ života či magické Čarodějky z Eastwicku a mnohé další!

  19. 6. 2013

 • Vstupenky na Biskupský dvůr

  V případě potřeby je možné zakoupit vstupenky na inscenace, které uvádíme v Biskupském dvoře Moravského zemského muzea (vstup od Zelného trhu), také hodinu před začátkem každého představení v pokladně muzea v Dietrichsteinském paláci.

  19. 6. 2013

 • Tisková konference

  Poslední tisková konference této divadelní sezóny proběhne dnes v 15 hodin v prostorách Biskupského dvora. Autoři Stano Slovák, Petr Štěpán a Jan Šotkovský dají nahlédnout do cyrilometodějské "kuchyně".

  18. 6. 2013

 • Festival v MdB

  Po dobu trvání festivalu Divadelní svět se každý den sejdou pozvaní odborníci, aby u kulatého stolu zhodnotili spolu s diváky předchozí festivalový den. V Divadelním klubu MdB od 13:00 hodin. A večer vás čeká v Divadelním dvoře pod vínem festivalový off program s volným vstupem, jste srdečně zváni!

  10. 6. 2013

 • Divadelní svět vyhlašuje HAPPY DAY!

  Festival Divadelní svět Brno 2013 vyhlásil akci "Happy Day", jen zítra, tj. ve středu 5. 6., si můžete koupit vstupenky na jakékoli představení s 50% slevou!!! Vstupenky bude možné zakoupit v předprodeji TIC města Brna (Běhounská ulice) a v pokladnách všech spolupořádajících divadel (Národní divadlo Brno, Městské divadlo Brno, Divadlo Husa na provázku, HaDivadlo a Divadlo Radost) a také ONLINE (5. 6. 10:00 – 6. 6. 10:00). Vstupenky si můžete rezervovat zde.

  4. 6. 2013

 • Festival Divadelní svět se blíží!

  Čtvrtý ročník festivalu se zabývá tématem prolínání divadla a hudby a je dedikován umělci Jiřímu Suchému. Festival začíná již tento pátek 7. června představením Liška Bystrouška, které se bude hrát v přírodní scenérii Moravského náměstí, a končí pouliční Slavností masek 14. června. V osmi dnech vás čekají desítky jedinečných představení i bohatý doprovodný program. Více informací naleznete zde.

  3. 6. 2013

 • V sobotu přiletí Mary Poppins!

  Skákací hrad, simulátor býka, soutěže, hry, kuchařská show, vystoupení herců MdB a mnohé další - sobotní den dětí bude v Divadelním dvoře MdB skutečným zážitkem pro malé i velké. A těšit se můžete i na Mary Poppins Alenky Antalové a Berta Dušana Vitázka. Přijďte s celou rodinou! Již tuto sobotu 1. 6. od 11:00 hodin!

  29. 5. 2013

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací