• Slavnost masek hledá dobrovolníky

  JSTE FAJN, ZODPOVĚDNÍ A MÁTE RÁDI DIVADLO? PŘIJĎTE POMOCI NA SLAVNOST MASEK, která se bude konat v pátek 13. 6. 2014. Stejně jako v loňských ročnících vás chceme požádat o pomoc při pořádání brněnského karnevalu. Jednalo by se o líčení diváků, distribuci škrabošek, pomoc s cateringem a výzdobou, letos navíc i pomoc s řazením průvodů a organizací workshopů pro děti (malování škrabošek apod.), případně i doplnění maskovaných divadelních průvodů - pouze v případě potřeby. Zájemci hlaste se na: slavnostmasek@seznam.cz Napište svéjméno, věk, telefonní číslo a email.

  26. 3. 2014

 • Znovu přidané představení Bídníků

  Pro velký zájem o představení Bídníků jsme přidali další představení, které bude v pátek 30. května ve 14.00 h.

  25. 3. 2014

 • Výpadek platebních karet

  Vážení, dovolujeme si vás upozornit, že ve středu 26. března 2014 od 1:00 do 6:00 hod. ráno nebude možné provádět internetové platby kartou, a to z důvodu pravidelné údržby. Děkujeme za pochopení.

  24. 3. 2014

 • Nové obsazení muzikálu Don Juan

  Známe obsazení nového autorského muzikálu Don Juan! autorů Vašo Patejdla, Ivana Hubače, Eduarda Krečmara a Martina Hrdinky, který bude mít v Městském divadle Brno světovou premiéru již 17. května 2014 na Hudební scéně. V hlavní roli legendárního svůdce se diváci mohou těšit na Dušana Vitázka, dvojnásobného nositele Ceny Thálie, jako understudy tuto úlohu nastuduje Petr Gazdík, režisér inscenace. V dalších rolích uvidíme například Alenu Antalovou, Martina Havelku, Svetlanu Janotovou, Aleše Slaninu, Radku Coufalovou, Viktóriu Matušovovou a mnohé další. Více na našich webovkách zde.

  24. 3. 2014

 • Změna v programu

  Z technických důvodů nahrazujeme představení My Fair Lady (ze Zelňáku) na Biskupském dvoře muzikálem Noc na Karlštejně. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Případné dotazy zasílejte na: komercni@mdb.cz. Kompletní program naleznete zde.

  19. 3. 2014

 • Přidané představení Bídníků

  Protože se po zveřejnění informace o posledním uvedení oblíbeného muzikálu Bídníci strhla vlna velkého zájmu, máme pro Vás dobrou zprávu: přidáváme jedno představení a to v sobotu 31. května odpoledne ve 14.00 hod. Takže neváhejte a zajistěte si poslední vstupenky na pokladně divadla, online na našich stránkách nebo ve Student Agency.

  18. 3. 2014

 • Úspěšná premiéra

  Naše nová muzikálová komedie Sliby chyby sklízela na sobotní i nedělní premiéře salvy smíchu a spokojený potlesk. Blahopřejeme režiséru Stanu Slovákovi, jeho realizačnímu týmu, hercům i orchestru!

  17. 3. 2014

 • Nová fotogalerie

  Již nyní si můžete prohlédnout fotografie z našeho nového představení Sliby chyby, které bude mít premiéru tento víkend. Prohlížejte zde.

  13. 3. 2014

 • Výpadek platebních karet

  Vážení, dovolujeme si vás upozornit, že v úterý 18. března 2014 od 2:00 do 4:00 hod. ráno nebude možné provádět internetové platby kartou, a to z důvodu pravidelné údržby. Děkujeme za pochopení.

  13. 3. 2014

 • Jef Kratochvil v rádiu

  Nalaďte si dnes Český rozhlas - v 11:00 hod. bude hostem v pořadu "Apetýt" Marcely Vandrové náš dvorní fotograf Jef Kratochvil.

  10. 3. 2014

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

-->