• Zahájení předprodeje červnových představení

  V programové sekci najdete červnová představení na Činoherní a Hudební scéně Program. Předprodej bude zahájen o půlnoci ze 14. na 15. dubna! Informace v záhlaví, o zahájení předprodeje dne 16.2., platí pouze pro červnové termíny představení na Biskupském dvoře a nelze změnit. Proto se tedy nenechte mýlit tímto údajem!

  10. 4. 2015

 • S našimi vstupenkami získáte slevu na Pražské Quadriennale!

  Každý návštěvník, který se v pokladně Pražského Quadriennale v Colloredo – Mansfeldském paláci prokáže vstupenkou např. z divadla zakoupenou v období od 1. 2. do 27. 6. 2015 má nárok na poloviční vstupné na PQ´15. Více informací viz. níže. zde.

  7. 4. 2015

 • Výstava Jany Francové - Labyrint hry

  Galerie Milana Zezuly si vás dovoluje pozvat na vernisáž Jany Francové - Labyrint hry. Těšíme se na vás ve středu 8. dubna v 16.00 h v prostorách foyeru Činoherní scény MdB. Výstavu zahájí Blahoslav Rozbořil

  7. 4. 2015

 • Vyplouváme na Ostrov pokladů

  Dnes dopoledne odstartoval režisér Stano Slovák plavbu na Ostrov pokladů. Původní muzikál vám představíme na Hudební scéně ve světové premiéře již 16. května!

  31. 3. 2015

 • Isteník má Thálii!

  Náš herec Michal Isteník byl dnes večer oceněn kolegiem Herecké asociace za mimořádný výkon v roli Čičikova v Mrtvých duších Cenou Thálie 2014 v kategorii Činohra - Mužský herecký výkon. Blahopřejeme!!

  28. 3. 2015

 • Vypisujeme konkurz

  MdB vypisuje konkurz pro obsazení hlavních a vedlejších rolí nově připravovaného muzikálu Andrew Lloyd Webbera "Whistle Down the Wind", který uvedeme v říjnu 2015 v režii Petra Gazdíka. Hledáme děti i dospělé, bližší informace spolu s přihlašovacím formulářem, který můžete posílat do 18. 5. 2015, naleznete zde.

  26. 3. 2015

 • Johnny Blue ve fotografiích

  Původní muzikál Johnny Blue je připraven na svoji světovou premiéru. Fotografie z inscenace jsou již nyní k shlédnutí v naší fotogalerii.

  26. 3. 2015

 • Divadelní miminko

  Dvojnásobnou maminkou se dnes stala herečka Eva Jedličková, která přivedla na svět syna Olivera. Blahopřejeme a přejeme celé rodině mnoho zdraví!

  24. 3. 2015

 • Pozvánka na Gulášfest

  V sobotu 28. 3. 2015 vás srdečně zveme na Gulášfest, který se uskuteční na tenisových kurtech BLTC v Lužánkách. Kromě gulášové degustace vás čeká bohatý program (autogramiáda Zdenka Merty, kuchařská show, akordeonista ad.), akci moderuje herec MdB Alan Novotný, zazpívají Robert Jícha, Sára Milfajtová a Lukáš Vlček. Více informací naleznete zde.

  20. 3. 2015

 • Ostrov pokladů zná své obsazení

  Kdo ztvární nebezpečné piráty, jednonohého Johnyho Silvera a především samotného autora legendárního příběhu Ostrov pokladů Louise Stevensona? Obsazení muzikálu, který bude mít v květnu svoji světovou premiéru na jevišti Hudební scény, najdete zde.

  18. 3. 2015

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

-->