• Ocenění pro Stanislava Mošu

  Včera v Divadle Na zábradlí byl ředitel MdB Stanislav Moša oceněn divadelní, literární a audiovizuální agenturou Dilia za svoji celoživotní úspěšnou uměleckou činnost. Blahopřejeme!

  22. 5. 2013

 • Hrajeme pod otevřeným nebem!

  Stejně jako v předcházejících letech pro vás budeme hrát pod širým nebem v nádherném prostředí Biskupského dvora. Letos se můžete těšit na inscenace My Fair Lady (ze Zelňáku), Cikáni jdou do nebe, Koločava, loni nově uvedený Baron Trenck a ve světové premiéře představíme inscenaci Cyril a Metoděj autorské trojice Stano Slovák - Jan Šotkovský - Petr Štěpán. Vstupenky jsou již v prodeji!

  22. 5. 2013

 • Derniéra

  Dnes pro vás budeme naposledy vraždit na Hudební scéně. Gotický thriller Jméno růže v režii Petra Kracika má dnes svoji derniéru.

  21. 5. 2013

 • Pozvánka na vernisáž

  Zveme vás na vernisáž poslední výstavy letošní sezóny: "10 let malby" českého spisovatele, básníka a výtvarníka Ivana Matouška. Vernisáž se uskuteční v úterý 21. května 2013 v 16:30 hodin v Galerii Milana Zezuly ve foyeru Činoherní scény v 1. patře. Těšíme se na Vás!

  17. 5. 2013

 • Nová fotogalerie

  Na webové stránky jsme přidaly fotografie z muzikálové komedie Donaha!, která bude mít svoji premiéru již zítra! Více naleznete zde.

  16. 5. 2013

 • Prodej předplatného zahájen

  Udělejte si radost a kupte si Sezónní předplatné či Předplatné pro pěkné podvečery! Zajistěte si své stálé sedadlo, informace o divadelním dění a mnohé další za zvýhodněnou cenu! Své předplatné si můžete objednat zde.

  14. 5. 2013

 • Soutěž o nejlepší masku

  Letošní rok vyhlašuje Slavnost masek 2013 společně s Rádiem Krokodýl "Soutěž o nejlepší diváckou masku". Na vítěze čeká krásná divadelní cena a místo v porotě Slavnosti masek! Bližší informace naleznete zde.

  14. 5. 2013

 • Upozornění - předprodej vstupenek

  Dovolujeme si vás upozornit, že předprodej vstupenek na zářijová představení bude zahájen až 17. června. Nyní lze kupovat vstupenky na květen, červen a červenec, kdy budeme mj. hrát také pod otevřeným nebem v prostorách Biskupského dvora!

  13. 5. 2013

 • Tisková konference

  Dnes odpoledne představí Stanislav Moša, režisér muzikálu Kočky, spolu s realizačním týmem a herci svoji novou koncepci novinářské obci.

  25. 4. 2013

 • Pozvánka na vernisáž

  Zveme vás na dnešní vernisáž výstavy maleb studentů Katedry výtvarné výchovy PdF MU nazvanou Z hlavy nevím, která se uskuteční již dnes, tj. ve čtvrtek 25. dubna 2013 v 16:30 hodin v Galerii Milana Zezuly ve foyeru Činoherní scény v 1. patře. Malby budou k vidění až do 15. května 2013.

  25. 4. 2013

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací