• Konkurz

  Městské divadlo Brno vypisuje konkurz na obsazení hlavních a vedlejších rolí do nově připravovaného muzikálu "Kočky". Více informací naleznete zde.

  13. 2. 2013

 • Zrušené představení

  Z důvodu zranění hlavního představitele Igora Ondříčka jsme nuceni zrušit představení Charleyova teta ve čtvrtek 14. února v 18:00 hodin. Nabízíme vám možnost náhradního představení v neděli 14. dubna, taktéž v 18:00 hodin. V případě zájmu o tento termín zůstávají vaše zakoupené vstupenky v platnosti. V opačném případě je nutné je vrátit nejpozději do 14. února v pokladně MdB. Děkujeme za pochopení a omlouváme se vám za vzniklé potíže.

  8. 2. 2013

 • Fotogalerie Mefista

  Fotografie z dramatu Klause Manna Mefisto, který Vám představíme již tuto sobotu v režii Petra Kracika, v hlavní roli s Martinem Havelkou, si můžete prohlédnout zde.

  5. 2. 2013

 • Nominace na Thálii

  Herecká asociace dnes oznámila nejužší nominace na Ceny Thálie. V oboru muzikál je navržena i Hana Holišová za ztvárnění titulní role v muzikálu Papežka. Gratulujeme a s napětím očekáváme slavnostní vyhlášení výsledků, které proběhne 23. března.

  21. 1. 2013

 • Zahajovací zkouška Zorra

  Dnes zahájil režisér Petr Gazdík práci na muzikálu Zorro, jehož ústřední postavu ztvární Lukáš Janota.

  21. 1. 2013

 • MdB v České televizi

  Zítra v 8:05 hod. bude ČT2 vysílat pořad Divadlo žije!, který se natáčel z větší části v prostorách MdB. O muzikálové tvorbě budou povídat mj. Stanislav Moša, Miloš Štědroň či Milan Uhde, nebude chybět pohled do zákulisí ani záběry ze zkoušek nového muzikálu Očistec, který má již zítra svoji premiéru.

  18. 1. 2013

 • Fotogalerie Očistce

  Fotografie muzikálové komedie Očistec autorů Stanislava Moši a Zdenka Merty, kterou Vám představíme již tuto sobotu, si můžete prohlédnout zde: Očistec.

  16. 1. 2013

 • Obsazení muzikálu Zorro

  V březnu vám představíme v české premiéře horkokrevný muzikál Zorro. Obsazení naleznete zde.

  8. 1. 2013

 • Změna v programu

  Z provozně-technických důvodů rušíme představení Mojžíš v termínech 20. a 21. 2. a Jekyll a Hyde 20. 2. Zakoupené vstupenky lze vrátit v centrální pokladně MdB nejpozději do 19. 2., v případě muzikálu Jekyll a Hyde je možné je vyměnit za jiný termín (18. či 19. 2.). Omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme vám za pochopení.

  4. 1. 2013

 • Přidané představení

  21. února v 19:30 hodin přidáváme představení muzikálu Papežka. Vstupenky si můžete rezervovat již nyní.

  4. 1. 2013

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací