• Hlasujte pro povídku Zdenka Merty!

  Povídka Zdenka Merty "Malý princ" se probojovala do finále soutěže portálu Idnes.cz. Četli jste ji? Líbila se vám? Hlasovat pro ni můžete zde.

  17. 9. 2013

 • Tisková konference

  Na první tiskové konferenci v sezóně představuje novinářům režisér Stanislav Moša muzikál Flashdance, který uvedeme v evropské premiéře.

  17. 9. 2013

 • Přidáváme další abonentní skupinu!

  V souvislosti se zvýšenou poptávkou po našem předplatném přidáváme pro zájemce zcela novou abonentní skupinu. Nepropásněte šanci zajistit si svá stálá místa na Hudební i Činoherní scéně! Více zde.

  16. 9. 2013

 • Divadelní přírůstek

  O víkendu přišel na svět prvorozený syn naší kostýmní výtvarnice Elišky Ondráčkové. Gratulujeme a přejeme oběma pevné zdraví!

  16. 9. 2013

 • Pozvánka na Theatrum vinum

  V sobotu 14. září ožije Divadelní dvůr festivalem vína a gastronomie Theatrum vinum. Akce potrvá od 11:00 do 23:00 hodin a těšit se můžete na cimbálovou muziku, Zdeňka Junáka a jeho Vinařské romantiky, harmonikáře Antonína Adamce, písně z muzikálů v podání herců MdB a samozřejmě degustaci a povídání o víně. Vstupné zdarma. Více zde.

  10. 9. 2013

 • Pozvánka na vernisáž

  Srdečně vás zveme na dnešní vernisáž výstavy obrazů Martina Lasáka nazvanou Sopka ze mně, kterou v 16:30 hodin zahájí v Galerii Milana Zezuly ve foyeru Činoherní scény MdB Libor Jaroš.

  10. 9. 2013

 • Hrajeme již v 19:00!

  Dovolujeme si vás upozornit na změnu začátků večerních představení, které jme na základě vašich četných žádostí posunuli již na 19:00 hodin.

  9. 9. 2013

 • Rozloučení s Jiřím Tomkem

  Rozloučení s naším dlouholetým kolegou Jiřím Tomkem se uskuteční dnes 5. září 2013 v 11 hodin, a to v hledišti Činoherní scény Městského divadla Brno. Rakev bude za přítomnosti čestné stráže z řad umělců MdB vystavena na jevišti. Smuteční řeč pronesou a poctu Jiřímu Tomkovi vzdají nejbližší kolegové. Tento akt a také následný obřad v síni na Jihlavské ulici v Brně ve 14.45 hod. bude přístupný divadelní i nejširší veřejnosti.

  5. 9. 2013

 • Novinka - kabaretní večery na Činoherní scéně

  V souvislosti s obrovským zájmem o vstupenky na udělování diváckých cen Křídla jsme se rozhodli, že pro vás připravíme podobně vystavěné kabaretní večery! Již v září (13. a 14. 9. v 19:00 hodin) uvedeme první "dvojdíl", věnovaný dovoleným a moravskému vinobraní. Čekají vás 2 večery plné zábavných scének, filmových dotáček, tanečních a pěveckých vystoupení, bystré improvizace a hlavně hravosti a radosti. A stejně jako večery s Křídly budou i tato představení jedinečná a neopakovatelná, takže si je rozhodně nenechejte ujít! Výše vstupeného je 250,- Kč a lze na něj uplatnit také 33% slevu pro studenty, důchodce a držitele průkazů ZTP a ZTPP. Rezervujte zde.

  3. 9. 2013

 • Burčákobraní v MdB

  Srdečně vás zveme na Burčákobraní, které se uskuteční již tento víkend, tedy 30. srpna až 1. září, v prostorách Divadelního dvora. Hlavním cílem je nabídnout první, opravdu poctivý, kvalitní moravský burčák. Nebude chybět ani hudba (písně z muzikálu Kočky, cimbál, harmonika,...), kvalitní jídlo, filmy s vinařskou tematikou i zábava pro nejmenší. Více informací zde.

  29. 8. 2013

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

-->