• Benefiční koncert

  Již nyní jsou v prodeji vstupenky na charitativní Koncert pro Krtka na podporu Nadačního fondu dětské onkologie Krtek. Letošní pozvání přijal Pavel Šporcl, Jitka Zelenková, Dasha, Ivanka Krolová a další. Více informací naleznete zde.

  21. 2. 2013

 • Pozvánka na výstavu

  Zveme Vás do Galerie Milana Zezuly v I. patře Činoherní scény, kde pořádáme vernisáž výstavy Evy Spěváčkové nazvanou "Vesmírné koupání". Výstava bude zahájena ve čtvrtek 21. února v 16.30 hod.

  21. 2. 2013

 • Nové divadelní miminko

  Gratulujeme kolegovi herci Jakubu Uličníkovi, kterému se dnes narodila prvorozená dcera Rozálie! Pyšní se 3 kg a 47 cm.

  21. 2. 2013

 • Dnes nehrajeme

  Dnes, ve středu 20. února 2013 nehrajeme z technických důvodů ani na Činoherní, ani na Hudební scéně.

  20. 2. 2013

 • Konkurz

  Městské divadlo Brno vypisuje konkurz na obsazení hlavních a vedlejších rolí do nově připravovaného muzikálu "Kočky". Více informací naleznete zde.

  13. 2. 2013

 • Zrušené představení

  Z důvodu zranění hlavního představitele Igora Ondříčka jsme nuceni zrušit představení Charleyova teta ve čtvrtek 14. února v 18:00 hodin. Nabízíme vám možnost náhradního představení v neděli 14. dubna, taktéž v 18:00 hodin. V případě zájmu o tento termín zůstávají vaše zakoupené vstupenky v platnosti. V opačném případě je nutné je vrátit nejpozději do 14. února v pokladně MdB. Děkujeme za pochopení a omlouváme se vám za vzniklé potíže.

  8. 2. 2013

 • Fotogalerie Mefista

  Fotografie z dramatu Klause Manna Mefisto, který Vám představíme již tuto sobotu v režii Petra Kracika, v hlavní roli s Martinem Havelkou, si můžete prohlédnout zde.

  5. 2. 2013

 • Nominace na Thálii

  Herecká asociace dnes oznámila nejužší nominace na Ceny Thálie. V oboru muzikál je navržena i Hana Holišová za ztvárnění titulní role v muzikálu Papežka. Gratulujeme a s napětím očekáváme slavnostní vyhlášení výsledků, které proběhne 23. března.

  21. 1. 2013

 • Zahajovací zkouška Zorra

  Dnes zahájil režisér Petr Gazdík práci na muzikálu Zorro, jehož ústřední postavu ztvární Lukáš Janota.

  21. 1. 2013

 • MdB v České televizi

  Zítra v 8:05 hod. bude ČT2 vysílat pořad Divadlo žije!, který se natáčel z větší části v prostorách MdB. O muzikálové tvorbě budou povídat mj. Stanislav Moša, Miloš Štědroň či Milan Uhde, nebude chybět pohled do zákulisí ani záběry ze zkoušek nového muzikálu Očistec, který má již zítra svoji premiéru.

  18. 1. 2013

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací