• Vernisáž v MdB

  Srdečně vás zveme na vernisáž výstavy Heleny Krotké, nazvané "Co jste vy, byli jsme i my", která se uskuteční ve středu 5. března 2014 v 16:00 hodin v Galerii Milana Zezuly v 1. patře Činoherní scény MdB. Úvodní slovo pronese Petr Kovář.

  3. 3. 2014

 • Divadelní svět Brno

  Stejně jako v předcházejících letech také letos ovládne Brno festival Divadelní svět! Vstupenky na některá představení si můžete kupovat a rezervovat již nyní! Na Činoherní scéně vám představíme inscenace Sex noci svatojánské, Figarova svatba a Nájemníci. Program, odkazy na předprodej i další informace najdete zde.

  26. 2. 2014

 • Výpadek platebních karet

  Vážení, dovolujeme si vás upozornit, že ve středu 26. února 2014 od 1:00 do 6:00 hod. ráno nebude možné provádět internetové platby kartou, a to z důvodu pravidelné údržby. Děkujeme za pochopení.

  25. 2. 2014

 • Hana Holišová v Dobrém ránu

  Nalaďte si zítra na ČT2 pořad Dobré ráno a posnídejte s Hankou Holišovou!

  24. 2. 2014

 • MdB zvoleno nejoblíbenějším divadlem v ČR!

  Městské divadlo Brno zvolili diváci opět nejoblíbenějším divadlem v České republice!!! Portál i-divadlo.cz dnes zveřejnil výsledky ankety za rok 2013 a divadlo samotné i jeho umělci se opět umístili na předních příčkách: v kategorii Nejlepší ženský výkon zvítězila na celé čáře Svetlana Janotová, muzikál Flashdance zvolili diváci druhou nejoblíbenější inscenací (dle filtrace byl zvolen za nejlepší muzikálovou inscenaci vůbec), 5. místo v kategorii Nejlepší mužský výkon obsadil Vojtěch Blahuta (Podivný případ se psem), Stanislav Moša byl zvolen třetí nejvýznamnější divadelní osobností a v kategorii Umělecký počin obsadili 3. příčku Igor Barberić a Aneta Majerová za choreografii k Flashdance, následováni Andreou Kučerovou za její kostýmy k muzikálu Kočky. Blahopřejeme a děkujeme vám!!! Výsledky najdete na stránkách portálu i-divadlo.cz.

  20. 2. 2014

 • Předprodej na duben i Biskupský dvůr!

  O půlnoci z neděle 16. 2. na pondělí 17. 2. zahájíme předprodej vstupenek nejen na představení dubnová, ale také na červnová a červencová, hraná na Biskupském dvoře pod širým nebem! Program na duben najdete zde, o Biskupském dvoře se můžete dočíst více tady.

  13. 2. 2014

 • Podpora pro Činoherní studio v Ústí nad Labem

  Dovolujeme si Vás upozornit na akci, pořádanou hnutím „BIJTE na POPLACH“, která se uskuteční zítra, tj. v pátek 14. února 2014 v 16:00 hodin na náměstí Svobody na podporu našich kolegů z Činoherního studia v Ústí nad Labem. Podpořte Činoherní studio osobně či podpisem petice, kterou najdete na naší Činoherní i Hudební scéně.

  13. 2. 2014

 • Anketa portálu i-divadlo.cz

  Jako každý rok můžete také letos hlasovat v anketě internetového portálu i-divadlo.cz v deseti kategoriích (jako nejoblíbenější divadlo, nejlepší herecký výkon, propadák roku a další). Své hlasy můžete posílat již jen do této neděle 16. 2.! Hlasujte zde.

  10. 2. 2014

 • NetHovor se Svetlanou Janotovou

  Zajímá vás Svetlana Janotová? Chtěli byste jí položit zvídavý dotaz? V pondělí 17. února bude Svetlana odpovídat na vaše otázky v NetHovoru na doméně www.scena.cz. Posílat dotazy můžete již nyní zde.

  6. 2. 2014

 • Fotogalerie - Strýček Váňa

  V sobotu a v neděli bude mít na Činoherní scéně svoji premiéru inscenace Strýček Váňa. Fotografie z Čechovovi hry si můžete prohlédnout již nyní zde.

  5. 2. 2014

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

-->