• Rozloučení s Jaroslavem Šabatou

  V sobotu 23. června proběhne na Činoherní scéně poslední rozloučení s Jaroslavem Šabatou. Divadlo bude pro veřejnost otevřeno v 10.00 hod., pietní akt bude zahájen v 11.00 hod.

  22. 6. 2012

 • Fotogalerie nové inscenace

  Fotografie z výpravné legendy se zpěvy Baron Trenck v režii Stanislava Slováka, kterou hrajeme pod otevřeným nebem v Biskupském dvoře, si můžete prohlédnout zde: Baron Trenck.

  21. 6. 2012

 • Zahajovací zkouška Funny Girl

  Dnešním dnem započala práce na muzikálové komedii Funny Girl pod vedením režiséra Pavla Fiebera, na kterou se můžete těšit již v září.

  19. 6. 2012

 • MdB na cestách

  Dnes, 15. června hrajeme muzikál Chicago pro diváky ve slovenském Zvolenu a zítra se můžou těšit obyvatelé Slavkova na naši muzikálovou baladu Koločava.

  15. 6. 2012

 • Tenisový turnaj 2012

  30. června a 1. července proběhne již 9. ročník Tenisového turnaje divadelníků, přijďte fandit do Brna Lužánek na kurty BLTC a rozloučit se s námi s uplynulou divadelní sezonou! Více informací zde.

  11. 6. 2012

 • Úspěšná premiéra

  V sobotu 2. června proběhla na Hudební scéně MdB premiéra magického muzikálu Pokrevní bratři.

  2. 6. 2012

 • NetHovor s Alešem Slaninou

  Nenechte si ujít NetHovor s Alešem Slaninou, v pondělí 4. června od 17 hodin na Scena.cz. Vaši otázku můžete poslat již dnes zde.

  1. 6. 2012

 • KOLOČAVA v zámecké zahradě ve Slavkově

  Zveme vás 16. června do zámecké zahrady ve Slavkově u Brna, kam zavítáme již potřetí. Po uspěšném provedení muzikálů Jesus Christ Superstar a Bídníci přijedeme do Slavkova s muzikálovou baladou KOLOČAVA. Těšíme se na vaši návštěvu společně s Hanou a Petrem Ulrychovými a skupinou JAVORY. Informace o samotné akci a o předprodejích najdete zde.

  31. 5. 2012

 • Obsazení nové inscenace

  MdB zveřejňuje obsazení nové inscenace, kterou otevře Hudební scénu v nové sezoně. Kdo vám vylíčí muzikálový příběh Funny Girl, se dozvíte zde.

  29. 5. 2012

 • Festival Divadelní svět se blíží!

  Třetí ročník festivalu se zabývá především tématem prolínání divadla a filmu a 60. lety a je dedikován režiséru Miloši Formanovi. Festival začíná 8. června představením Světáci Klicperova divadla, po kterém následuje koncert Marty Kubišové, a končí pouliční Slavností masek 16. června. V osmi dnech vás čekají desítky jedinečných představení i bohatý doprovodný program. Více informací naleznete zde.

  23. 5. 2012

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací