Dárkové poukazy

Potěšte své blízké výjimečným divadelním zážitkem!

Obdarujte je dárkovou poukázkou na libovolnou vstupenku do Městského divadla Brno!

Vánoční dárkové poukazy

Vánoční poukazy mají prodlouženou dobu uplatnění na 12 měsíců. V současné době na pokladně divadla k zakoupení a též uplatnění pouze na pokladnách MdB. Připravujeme i elektronickou verzi těchto dárkových poukazů, kdy budete moci online nejen nakupovat tyto poukazy, ale také pomocí originálního čísla na poukazu platit online na našich stránkách.


Dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč

Dárkový poukaz v hodnotě 300 Kč

Platnost dárkového poukazu je tříměsíční. Dárkový poukaz můžete uplatnit pro jednorázovou úhradu vstupenek, nelze ho využít po částech. Bude-li hodnota vstupenek vyšší než hodnota poukazu, lze doplatek uhradit pouze v hotovosti. V rámci jednoho nákupu můžete využít i více poukazů.

Dárkový poukaz není vystavován jako cenina, ale jako potvrzení o zaplacení zálohy.

Po uplynutí doby platnosti nelze dárkový průkaz uplatnit. Finanční prostředky se nevrací. Do doby platnosti poukazu se nezapočítávají prázdninové měsíce červenec a srpen!

Majitelé dárkového poukazu nemají přednostní nárok na rezervaci vstupenek.

Uplatnění dárkového poukazu: Doba platnosti se nemusí krýt s dobou uskutečnění představení. Příklad - platnost poukazu končí v červnu 2020, ale v tu dobu jsou v prodeji představení na září i říjen 2020. Můžete si tedy vybrat představení i v těchto měsících, když jejich předprodej bude zahájen v červnu, tedy do konce doby platnosti poukazu. Je nutné však poukaz uplatnit právě v červnu!

Na pokladnách Student Agency jej nelze ani zakoupit, ani čerpat.

Dárkové poukazy v hodnotě 500 Kč je možné zakoupit také přímo v pokladně Městského divadla Brno.

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací