Dárkové poukazy

Potěšte své blízké výjimečným divadelním zážitkem!

Obdarujte je dárkovou poukázkou na libovolnou vstupenku do Městského divadla Brno!

Dárkové poukazy

Platnost dárkového poukazu je nově prodloužena na 12 měsíců! Dárkový poukaz můžete uplatnit pro jednorázovou úhradu vstupenek, nelze ho využít po částech. Bude-li hodnota vstupenek vyšší než hodnota poukazu, lze doplatek uhradit kartou či hotově. V rámci jednoho nákupu můžete využít i více poukazů.

 Dárkový poukaz v hodnotě 700 Kč

 

 Dárkový poukaz v hodnotě 400 Kč

 

Dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč

 

Dárkový poukaz v hodnotě 300 Kč

 

Dárkový poukaz není vystavován jako cenina, ale jako potvrzení o zaplacení zálohy.

Po uplynutí doby platnosti nelze dárkový průkaz uplatnit. Finanční prostředky se nevrací. Do doby platnosti poukazu se nezapočítávají prázdninové měsíce červenec a srpen!

Majitelé dárkového poukazu nemají přednostní nárok na rezervaci vstupenek.

Dárkovou poukázku je možné uplatnit jak v pokladně MdB, tak elektronicky při online nákupu. Poukázku je možné uplatnit na nákup vstupenek v jakémkoliv cenovém pásmu. Poukázka zlevňuje o danou hodnotu celý nákup. Na jeden nákup je možné použít i více poukázek. Hodnotu poukázky je nutné čerpat jednorázově v plné výši. Hodnota nákupu musí být rovna nebo vyšší, než je hodnota poukázky/poukázek. Poukázku nelze směnit za hotovost. Za ztracenou či zneužitou poukázku není poskytována náhrada.

Uplatnění dárkového poukazu: Doba platnosti se nemusí krýt s dobou uskutečnění představení. Příklad - platnost poukazu končí v červnu 2020, ale v tu dobu jsou v prodeji představení na září i říjen 2020. Můžete si tedy vybrat představení i v těchto měsících, když jejich předprodej bude zahájen v červnu, tedy do konce doby platnosti poukazu. Je nutné však poukaz uplatnit právě v červnu!

Na pokladnách Student Agency jej nelze ani zakoupit, ani čerpat.

 

 

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

-->