MdB Klub - online

MdB Klub - online

  • Žánr Koncert
  • Scéna Divadelní klub
  • Premiéra7. listopad 2020
  • Délka představení1:30 hod.
  • Počet repríz32
  • Cena

talk show z vašeho divadla

Nové dílky naší talk show najdete vždy v sobotu v 19.00 h zde!

Už se nemůžete nové sezóny dočkat stejně jako my? Máme toho pro vás nachystáno opravdu spoustu! A o nových titulech si v neděli 20. června povídali také moderátoři naší talk show MdB Klub, která se poprvé odehrála za přítomnosti diváků. Jubilejní 30. setkání s hosty se tentokrát konalo výjimečně venku a zazněla během něj i řada písní z nově přichystaných inscenací, na jejichž premiéry se můžete od září těšit. Nenechte si tedy ujít záznam tohoto povídání, v němž si Jana Musilová povykládala o evropské premiéře muzikálu První rande s Eliškou Skálovou a Dušanem Vitázkem, Barbora Goldmannová vyzpovídala Hanu Holišovou, Petra Gazdíka a Igora Ondříčka na téma muzikálové verze slavného filmového hitu Pretty Woman a Jonáš Florián rozebral s Lukášem Vlčkem a Kristýnou Daňhelovou romantický muzikál Jane Eyrová. Dramaturg Jan Šotkovský pak připomněl i další tituly. Pusťte si v sobotu 14. srpna jubilejní 30. díl a nalaďte se s námi na blížící se sezónu!

Na YouTube kanále MdB KLUB můžete sledovat naši novou talk show. Tento pořad historicky navazuje na genius loci Divadelního klubu Městského divadla Brno, ve kterém se po desetiletí setkávali umělci a významné osobnosti našeho města. Bohužel dlouhodobý trend spíše potvrzuje, že se společnost čím dál více individualizuje, a tedy stále méně setkává, a tak i tato tradice pomalu zaniká… Petr Gazdík se svými spolupracovníky přichází s nápadem na tento zvyk navázat formou diskusně-zábavního pořadu. V pandemické době se tato forma vystoupení stává slibnou možností, jak komunikovat s našimi diváky. Moderátoři Jana Musilová, Barbora Goldmannová a Jonáš Florián povedou každý ve svém díle rozhovory vždy se dvěma hosty a součástí programu budou také hudební vstupy z repertoáru našich interpretů za klavírního doprovodu Tomáše Zedka. V naší talk show MdB KLUB se také jako první dozvíte o nových premiérách, které pro vás stále připravujeme, díky povídání s oblíbenými herci zavzpomínáte na inscenace minulé a seznámíte se s dalšími zajímavými osobnostmi Brna napříč všemi, nejen kulturními odvětvími našich životů. 

 

 

 

Režie

Dramaturg

Světla

  • Jiří Vacek

Kamera

  • Tomáš Bayer

Klavírní doprovod

  • Tomáš Zedek

Zvuk

  • Vilém Friml
Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací