MdB Klub - online

MdB Klub - online

  • Žánr Koncert
  • Scéna Divadelní klub
  • Premiéra7. listopad 2020
  • Délka představení1:30 hod.
  • Počet repríz44
  • Cena

talk show z vašeho divadla

Odkaz najdete zde!

Z provozních důvodů jsme se vrátili k natáčení naší talk show bez přítomnosti živého publika. Na oblíbeném formátu se ale nic nemění a po malé přestávce se MdB Klub vrací do online prostoru, kde si jej budete moci vždy jednou za 14 dní pustit.

Sobotní podvečer 21. května bude v Klubu MdB patřit Janě Musilové, která si tentokrát pozvala své dva herecké kolegy, jež vedle úspěšného působení v našem divadle spojuje i jejich mladistvý vzhled. Petra Šimberová zavzpomínala, jak poprvé stála na jevišti ve 4 letech, kdy tančila v Národním divadle Brno v Rusalce. Petra vystudovala taneční konzervatoř, objevila se v několika televizních a filmových projektech, věnuje se dabingu a prozradila, že se chce stále učit nové věci. S kamarádkou, zpěvačkou a hudebnicí Vendulou Pančochovou zazpívaly píseň Cover Me In Sunshine. Druhým hostem byl Jan Brožek, který povyprávěl, jak se od bojových sportů dostal k divadlu, prozradil, že má rád šerm, a popsal svůj zážitek z cesty do Himálaje. Společně pozvali diváky na novou inscenaci My Fair Lady (ze Zelňáku), zjistili, že mají rozdílný vztah k adrenalinovým zážitkům, a svěřili, jaké bylo učit děti v přípravce pro muzikál Matilda. Honzu na závěr doprovodil Tomáš Zedek na klavír s písní z muzikálu Dear Evan Hansen.

Barbora Goldmannová v sobotu 4. června vyzpovídá své dva kolegy, s nimiž se podílela na inscenaci Mary Page Marlowová, která bude mít premiéru v září. Herečka Evelína Studénková povyprávěla o své cestě k divadlu, jež vedla od sportovní gymnastiky přes běžky až na JAMU, kde se setkala se Zdenou Herfortovou. Evelína se vyznala ze svého obdivu k herectví Aleny Antalové a přiznala, že její nejmilejší rolí je aktuálně být máma. Pozvání přijal Zdeněk Junák, jenž na Evelínino přání zazpíval dojemnou píseň z muzikálu Šumař na střeše. Dalším hostem byl režisér Mikoláš Tyc, který se podělil o své zážitky z vlaku, jichž má jako režisér na volné noze nemálo. Svěřil, že ho nejen na divadle nejvíc baví sledovat lidské příběhy, a vysvětlil, proč se na rozdíl od svého tatínka rozhodl věnovat divadlu, a ne filmu. Nadání rodu Tycových momentálně přebírá i jeho dvouletý syn, který jej doma prý pěkně režíruje. Mikolášovi na závěr na jeho přání přišla zazpívat Markéta Sedláčková, již také doprovodil Tomáš Zedek.

Poslední klasický díl talk show MdB Klub odvysíláme v této sezóně v sobotu 18. června. Moderátor Jonáš Florián si tentokrát pozval svou kolegyni Martinu Severovou, které se hned na začátku povedlo jinak suverénního Jonáše roztomile vyvést z míry. Následovalo ale už přátelské povídání, v němž Martina zavzpomínala na pedagogy zpěvu, kteří ji nejvíce ovlivnili, došlo ovšem i na veselé osobní historky. Martina zazpívala píseň z operety Rudolfa Frimla Rose-Marie. Druhým hostem byl herec a hudební skladatel Robin Schenk, který vysvětlil, jak se od studia skladby dostal k muzikálovému herectví, a svěřil se, jakým způsobem tvoří svou hudbu. Robin samozřejmě povykládal o muzikálu Devět křížů, na jehož premiéru se můžete těšit v září. Z tohoto titulu na závěr zazpíval i píseň Uherské koně.

Na závěr sezóny chystáme ještě jeden speciální díl, který by se stejně jako loni měl odehrát i s diváky venku na zahrádce Divadelního klubu. O jeho konání vás budeme včas informovat. 

 

 

 

Režie

Dramaturg

Světla

  • Jiří Vacek

Kamera

  • Tomáš Bayer

Klavírní doprovod

  • Tomáš Zedek

Zvuk

  • Vilém Friml
Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

-->