MdB Klub - online

MdB Klub - online

  • Žánr Koncert
  • Scéna Divadelní klub
  • Premiéra7. listopad 2020
  • Délka představení1:30 hod.
  • Počet repríz21
  • Cena

talk show z vašeho divadla

Nové dílky naší talk show najdete vždy v sobotu v 19.00 h zde!

Na YouTube kanále MdB KLUB můžete sledovat naši novou talk show. Tento pořad historicky navazuje na genius loci Divadelního klubu Městského divadla Brno, ve kterém se po desetiletí setkávali umělci a významné osobnosti našeho města. Bohužel dlouhodobý trend spíše potvrzuje, že se společnost čím dál více individualizuje, a tedy stále méně setkává, a tak i tato tradice pomalu zaniká… Petr Gazdík se svými spolupracovníky přichází s nápadem na tento zvyk navázat formou diskusně-zábavního pořadu. V pandemické době se tato forma vystoupení stává slibnou možností, jak komunikovat s našimi diváky. Moderátoři Jana Musilová, Barbora Goldmannová a Jonáš Florián povedou každý ve svém díle rozhovory vždy se dvěma hosty a součástí programu budou také hudební vstupy z repertoáru našich interpretů za klavírního doprovodu Tomáše Zedka. V naší talk show MdB KLUB se také jako první dozvíte o nových premiérách, které pro vás stále připravujeme, díky povídání s oblíbenými herci zavzpomínáte na inscenace minulé a seznámíte se s dalšími zajímavými osobnostmi Brna napříč všemi, nejen kulturními odvětvími našich životů. 

27. březen

Jana Musilová a Tomáš Sagher a Aleš Zbořil

Jana Musilová si pozvala svého dlouholetého kolegu Tomáše Saghera, se kterým zavzpomínala na společné zážitky nejen z počátku éry Městského divadla Brno, ale i ze zkušeností z dabingu a představili aktuální projekt – natáčení podcastů, kde má Tomáš režijně na starosti vytváření rozhlasových pohádek. Dalším hostem byl brněnský moderátor a ikona televizní soutěže AZ-kvíz Aleš Zbořil. O písničku se tentokrát vedle Tomáše Saghera s Janou Musilovou postarala herečka našeho divadla Dagmar Křížová a nechyběla ani soutěž o CD, tentokrát s muzikálem Johnny Blue.

3. duben

Barbora Goldmannová a Ivana Vaňková a Ondřej Studénka

Moderátorka Barbora Goldmannová tentokrát přivítala své herecké kolegy Ivanu Vaňkovou a Ondřeje Studénku. Během velmi milého povídání narazili na společné folklorní kořeny a mluvili o důležité vlastnosti, kterou je pro herce pokora. Ivanka zavzpomínala na své divoké dětství a Ondřej přiblížil natáčení seriálu Ulice. Probrali, jaké to je mít divadelní rodinný život a výhody života na vesnici. Ivanka zazpívala rusínskou lidovou píseň a Ondra se při zpěvu doprovodil i na kytaru.

10. duben

Jonáš Florián a Lucie Bergerová a Jan Šotkovský

Oba hosté Jonáše Floriána spojuje nejen rodný Havířov, ale ukázalo se, že herečka Lucie Bergerová a dramaturg Jan Šotkovský mají společného mnohem víc. Lucie vysvětlila, jak a díky komu se před lety ocitla na konkurzu do muzikálu Johnny Blue, který jí otevřel dveře do našeho divadla, a také Jan zavzpomínal na své první dny na chodbách MdB, kde u automatu na kávu došlo k téměř osudovému setkání se Stanem Slovákem. Lucie zazpívala píseň Marie Rottrové a Jan přednesl do hudby vlastní text s aktuální výpovědí. Nechyběla ani soutěž o CD Zahrada divů.

17. duben

Jana Musilová a Johana Gazdíková a Dušan Vitázek

Setkání u krbu tentokrát vypadá, jako bychom nahlíželi na shledání tří kamarádů. A není divu, vždyť Jana Musilová si tentokrát pozvala své dva dlouholeté kolegy Johanu Gazdíkovou a Dušana Vitázka. Johana vyprávěla o svých zážitcích, které má z našeho Divadelního klubu už jako holčička díky mamince, herečce Janě Gazdíkové, za kterou sem chodila, a Dušan prozradil moment ze svého dospívání, kdy ho okouzlilo divadlo. Všichni se rozpovídali o dětech a společné lásce k přírodě. Johana zazpívala píseň Ten vůz už jel a Dušan se doprovodil na klavír při vlastní písni ze svého nového CD. O divadelní CD Očistec si můžete opět zasoutěžit.

24. duben

Barbora Goldmannová a Alena Antalová a Petr Gazdík

Povídání Barbory Goldmannové s jejími dvěma hosty je tentokrát jeden proud myšlenek o životě, lásce a divadle. Alena Antalová a Petr Gazdík mají spoustu společných vzpomínek i názorů a setkání s nimi má vždy punc výjimečnosti. Pokud chcete vědět, kterému slavnému českému filmovému režisérovi Alena odmítla roli a co všechno v době pandemie covidu-19 dělá Petr, dívejte se! Nebude chybět ani soutěž o CD s muzikálem Nana, Alena zazpívá píseň od Hany Hegerové a Petr ve vlastním překladu píseň od Lionela Richieho.

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací