MdB Klub

MdB Klub

  • Žánr
  • Scéna Divadelní klub
  • Premiéra20. červen 2021
  • Délka představení1:30 hod.
  • Počet repríz20
  • Cena 300 Kč

talk show z vašeho divadla

MdB Klub v nové sezóně 2022/2023

Oblíbená talk show z prostředí Divadelního klubu, jejíchž dosavadních 46 dílů zhlédlo na webu přes 177 000 diváků, se vrací i v nové sezóně! Máme v plánu ji znovu natáčet za přítomnosti diváků, kteří se mohou zapojit i se svými otázkami na hosty. Nebudou chybět ani živá hudební vystoupení s klavírním doprovodem Tomáše Zedka. Na každé natáčení je k dispozici pouhých 20 vstupenek, chcete-li být tedy součástí, neváhejte si je na našich stránkách www.mdb.cz zakoupit. Vstupenky lze koupit na jednotlivé díly, ale také lze být za výhodnější cenu součástí natáčení obou dílů. V takovém případě se obraťte přímo na naše komerční oddělení. Všechny díly budou samozřejmě postupně zveřejňovány na YouTube. Těšíme se na setkání s vámi a našimi hosty v nové sezóně!

V pondělí 15. května proběhne v Divadelním klubu další natáčení dvou dílů naší talk show, kterou můžete sledovat na YouTube. V tuto chvíli je tam již 55 videí, v nichž se můžete podívat na setkání našich moderátorů se zajímavými hosty z našeho divadla, ale i z dalších, povětšinou brněnských organizací.

Tentokrát si Jonáš Florián v 16.30 pozve herečku Národního divadla Brna Janu Štvrteckou. Ta má na svém kontě vedle divadelních rolí na jevišti Mahenova divadla a Reduty také neuvěřitelné množství rolí v dabingu a rozhlasu. Na Janáčkově akademii působí jako vedoucí ateliéru jevištní mluvy a od svých studií je profesně i životně spojena s Brnem. To má společné i s druhým Jonášovým hostem, hercem našeho divadla a také dabérem Karlem Mišurcem. Ten je u nás v angažmá od roku 1983 a naši diváci jej znají i z posledních inscenací, jako je muzikál Devět křížů nebo drama Noc pastýřů. Aktuálně zkouší i novou inscenaci, která bude uvedena na Biskupském dvoře, mystifikační balábile Krokodýl ze Svratky aneb Mozart v Brně. Od klavíru bude vše sledovat Tomáš Zedek, aby v pravou chvíli přerušil povídání písničkami.

Také prvním hostem Barbory Goldmannové v 19.00 bude členka našeho divadla, herečka a v současné době také maminka na plný úvazek Hana Kubinová. Hanka má za sebou čerstvou premiéru v Městském divadle Zlín, kde se Stanislavem Slovákem pracovala na muzikálu Ženy na pokraji nervového zhroucení, což je ale pouze poslední kapka v moři jejího bohatého profesního života. S Bárou budou moci probrat její zkušenosti z mnoha českých divadel i cestu k tvorbě vlastních choreografií. Další host sice není přímo členem našeho divadla, je s ním ale také profesně spojen. Bára si pozve bandleadera B-Side Bandu, jednoho z nejvýraznějších hudebních těles na české scéně, Josefa Buchtu. Už od svého vzniku v roce 2006 se skupina výrazně prosadila nejen u nás, ale i v zahraničí a s naším divadlem má společné některé členy orchestru i řadu projektů. Společný rozhovor se jistě povede ve svižném rytmu a ani tentokrát nebudou chybět živá hudební vystoupení s klavíristou Tomášem Zedkem. Těšit se můžete i na Kristýnu Daňhelovou a Viktórii Matušovovou, které si k mikrofonu přizve právě Hana Kubinová.

Vstupenky na tato setkání u krbu si můžete koupit na pokladnách i na našem webu. Pokud byste chtěli být u natáčení obou dílů, kontaktujte naše komerční oddělení či pokladnu, kde vám nabídnou slevu. Také tentokrát oba díly postupně uveřejníme na YouTube kanále, budete je tedy moci s odstupem času sledovat i online.

Režie

Dramaturg

Kamera

  • Tomáš Bayer

Zvuk

  • Vilém Friml

Klavírní doprovod

  • Tomáš Zedek

Světla

  • Jiří Vacek
Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

-->