Informace o prosincovém programu

Informace o prosincovém programu

4. 11. 2020

Městské divadlo Brno stále čeká na rozhodnutí vlády České republiky ve věci možnosti znovu hrát pro své obecenstvo. (V období od 8. června 2020 do 5. října, respektive 12. října 2020 jsme pro vás na našich scénách odehráli 128 představení, které zhlédlo 51 948 diváků, z nichž žádný neurčil návštěvu našeho divadla jako důvod případné nákazy nemocí covid-19. Ze všech profesionálních divadel v České republice je hlášeno za stejné období celkem pět nakažených diváků (!), z čehož u tří diváků z Liberce nebyla nákaza z návštěvy divadla nakonec prokázána.)

Věříme, že nám bude umožněno realizovat naše představení s okamžikem, kdy se vrátí žáci 1. a 2. tříd do škol. Zároveň bychom neradi své rozhodnutí v prosinci nehrát, jakkoliv uspěchali, a v případě, že to vláda České republiky umožní, si pak tuto unáhlenost vyčítali.

Všechna představení plánovaná na toto období budou případně realizována v náhradních termínech, o kterých včas podáme potřebné informace.

Zpět

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací