Léto na Biskupském dvoře

Léto na Biskupském dvoře

20. 5. 2019

Milí diváci, naše aktivity na Biskupském dvoře letos nekončí s posledním představením našeho divadla. Letos se můžete těšit na mnoho dalších zajímavých projektů, jimž ožije tento nádherný prostor pod petropavelskými věžemi.

Od 22. července do 3. srpna prostor ovládne Divadlo Bolka Polívky. Těšit se můžete na legendární inscenaci Podivné odpoledne dr. Zvonka Burkeho (22. a 23.7.), inscenace Horská dráha (24.7.), Šest tanečních hodin v šesti týdnech (25.7.), Lordi (26.7.), The Naked Truth – Odhalená pravda (29.7.), Jan Budař:  Seznamme se (30.7.), Sex pro pokročilé (31. 7. a 1.8.), Výjimečný stav (2.8.) a Šašek a syn (3.8.). Koncert Hany a Petra Ulrychových a skupin Javory a Javory Beat si užijete 27. července a hned následující den 28. července vystřídá tuto legendární kapelu stejná legenda, tedy Ondřej Havelka And His Melody Makers.

Vstupenky na tento blok programu Biskupského dvora získáte zde.

Začátek srpna pak bude ve znamení Mezinárodního kytarového festivalu a Maratonu hudby Brno. 4. srpna se můžete těšit na Flamenco Night, v úterý 6. srpna vystoupí Duo Assad Brothers z Brazílie a v pátek 9. srpna vystoupí Pedro Navarro Trio ze Španělska. V sobotu 10. srpna se uskuteční v rámci Maratonu hudby Folklor stage v rámci multižánrového hudebního festivalu. Vstupenky v prodeji od 17.6. zde.

Od 22. srpna ovládne prostor Biskupského dvora folklór. Festival F Scéna se přesouvá pod petropavelské věže. A vy se můžete těšit na vystoupení souborů z Banské Bystrice, Uherského Hradiště, Ostravy, Plzně, Prahy a Brna. Každý večer až do 25. srpna vás tedy čeká velká porce folklóru. Vstupenky v prodeji od 17.6. zde.

Letošní hostování Divadla na Vinohradech se přesouvá z Hudební scény právě do naší letní open-air arény. Lahůdku Lev v zimě, v hlavních rolí s Dagmar Havlovou a Tomášem Töpferem si můžete vychutnat od 26. do 28. srpna. Vstupenky si můžete koupit zde.

Závěr léta bude v režii baletu Národního divadla Brno, které od 30. srpna do 2. září představí každý večer Letní baletní koktejl. Vstupenky si můžete zajistit zde.

Třešničkou na dortu pak bude 6. září závěrečný koncert skupiny Plastic People of the Universe. Vstupenky v prodeji od 17.6. zde.

Těšíme se na Vás na Biskupském dvoře! A nezapomeňte, že hrajeme za každého počasí!!

Zpět

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací