zde." /> zde." />

Online záznamy divadelních představení už dnes!

Online záznamy divadelních představení už dnes!

21. 3. 2020

Vážení diváci, v současné situaci, kdy se nemůžeme setkávat v našem divadle, se i my připojujeme k našim kolegům a připravili jsme pro vás záznamy některých našich autorských inscenací, na které tímto zavzpomínáme. Tou první je Zahrada divů, kterou si můžete od dnešního dne v 18.00 hodin pustit. Odkaz najdete zde.

Stanislav Moša, Zdenek Merta

Zahrada divů

režie Stanislav Moša

První inscenaci, kterou vám nabídneme, jsme vybrali z několika důvodů. Vznikla v dílně autorské dvojice píšící pro naše divadlo výhradně a pravidelně a svým tématem se hodí do dnešních dnů. Stanislav Moša a Zdenek Merta vytvořili pro Městské divadlo osm originálních titulů. A jeden z nich byl určen pro všechny bez rozdílu věku. Pohádkový muzikál Zahrada divů měl premiéru v roce 2004 a zaznamenal bezmála padesát repríz. Starodávná legenda o věčném boji dobra se zlem, o smutném království, kde všechno kvetlo, dokud ho nezničili zlí skřeti, o zemi, která znovu díky pomoci dvou dětí rozkvete, snad v těchto prvních jarních dnech nabídne potěšení pro všechny rodiny, které spolu tráví čas doma. Vstupte spolu s námi do světa, kde nám bude průvodcem laskavý Gumpán (Jan Mazák) a velmi moudrý pes Bafstein (Stanislav Slovák). Záznam představení vznikl v roce 2005, pokud chcete vidět, jak vypadali Markéta Sedláčková, Alan Novotný, Radka Coufalová, Oldřich Smysl či Jan Apolenář před patnácti lety, uvelebte se ve svých oblíbených křeslech a pojďte vzpomínat s námi.

Zpět

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací