Předprodej na F Scénu a Mezinárodní kytarový festival - Biskupský dvůr

Předprodej na F Scénu a Mezinárodní kytarový festival - Biskupský dvůr

18. 6. 2019

V pondělí 17. června zahájíme předprodej dalších akcí uváděných na Biskupském dvoře v měsíci srpnu.

Těšit se můžete na koncerty Mezinárodního kytarového festivalu v termínu od 4. do 9. srpna 2019. Čekají vás žhavé rytmy flamenca, přijede Duo Assad Brothers z Brazílie, ze Španělska pak Pedro Navarro Trio či duo Nikita Koškin a Marina Krupkina a mnoho dalších hudebních lahůdek.

Zpozornit by měli i milovníci folklóru. Letní F Scéna se z tradičního červnového termínu (a z Nové radnice) přesouvá nyní do prostor Biskupského dvora v termínu 22. - 25. srpna 2019. Diváci se mohou těšit na Hradišťan, ostravský soubor Šmykňa, plzeňský soubor Mladina, filharmonický sbor Beseda brněnská či Taneční divadlo BUFO. A zapomenuto v programu není ani na dětské diváky. V sobotu 24. srpna jsou připravena vystoupení tří dětských folklórních souborů Dolinečka, Javorníček a Jatelinka. A vstup na tento dětský program je zdarma! Cena vstupného je 250,- Sleva pro seniory nad 65 let, žáky a studenty je 20%. Držitelé průkazů TP a ZTP vstup zdarma. 
Sleva pro členy FOS JÁNOŠÍK Brno. V předprodeji online MDB je nutné uhradit plnou cenu vstupenky, slevu uplatníte na základě předloženého průkazu FOSJ u pokladny v den vaší návštěvy představení.FOS Jánošík Brno ze získaných finančních prostředků daruje 20% Nadačnímu fondu Modrý hroch.

Informace o programu a zakoupit vstupenky můžete zde.

Zpět

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací