Současná situace v souvislosti s nemocí COVID - 19

Současná situace v souvislosti s nemocí COVID - 19

1. 4. 2020

Vážení diváci,

dovolte nám, abychom Vás informovali o současné situaci.

Městské divadlo Brno zaručuje svým divákům, že odehraje všechna představení, která byla v souvislosti se šířením nemoci COVID - 19 a vyhlášením výjimečné situace v ČR zrušena. Vaše vstupenky zůstávají v platnosti. Jakmile to bude možné a budeme vědět termín, od kdy zahájíme provoz, ihned Vám oznámíme, jak bude situace řešena.  

Ve chvíli, kdy se dozvíme programy, podle kterých budeme nahrazovat neuvedená představení, budete osloveni komerčním oddělením (v případě, že na Vás máme kontakt). Pokud jste si koupili vstupenky přímo, aniž byste uvedli své kontakty, sledujte naše informační kanály - divadelní web, facebook, newsletter. Budeme zde přehledně informovat o náhradách. Divadlo kontaktujte teprve v případě, že nebudete moci využít náhradní termín.

Komerční oddělení a pokladna jsou uzavřeny, Předplatitelé mohou své abonmá obnovit telefonicky na čísle 533 316 352, mailem na adrese komercni@mdb.cz nebo můžete vyplnit náš elektronický formulář, který najdete zde.

Děkujeme za trpělivost a držme si všichni palce, ať vše brzy šťastně skončí a budeme se moci v klidu znovu setkávat.

Vaše MdB

Zpět

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací