Talk show MdB Klub

Talk show MdB Klub

10. 11. 2020

Vážení diváci, 

jak jsme psali již dříve, snažíme se i v době uzavření divadel zůstávat s Vámi. I dnes pro Vás tedy máme divadelní dárek. Režisér a herec Petr Gazdík se rozhodl, že bude se svým týmem připravovat pravidelný pořad MdB Klub. Premiérový díl najdete od soboty 7. 11. od 19 hodin zde.

Půjde o živě vysílanou talk show z našeho Divadelního klubu, kde se budou pravidelně scházet zajímaví hosté, aby si spolu s moderátory povídali o všem, co právě prožívají, čím se zabývají, nad čím přemýšlejí a co je zajímá. V rolích moderátorů se budou střídat oblíbení herci našeho divadla – Jana Musilová, Barbora Goldmannová a Jonáš Florián, hosty můžete očekávat jak z členů divadla, tak odjinud. A až situace dovolí, chceme Klub otevřít i divákům – ti z Vás, kteří si zakoupí vstupenky, se tak stanou součástí živého online vysílání plného zajímavého povídání i živé hudby. Zatím ale budeme pořad natáčet bez přítomnosti diváků a Vám, nabídneme alespoň jako malou náhradu živého setkávání jeho záznam. 

Před časem jsme natočili pilotní díl, kde se Petr Gazdík sešel se zmiňovanými moderátory, společně si popovídali mimo jiné o svých počátcích u divadla i o současné společenské situaci a každý z hostů přispěl i písničkou. Hned na úvod v české premiéře zazněla i nová píseň z chystaného muzikálu Pretty Woman

A již nyní Vám můžeme prozradit, že při dalších třech setkáních se můžete těšit na Roberta Jíchu a Hanu Holišovou, kteří budou hosty Jany Musilové, poté Jonáš Florián vyzpovídá Michala Isteníka a Kristýnu Daňhelovou a hosty Barbory Goldmannové budou Ladislav Kolář a Aleš Slanina. 

O všech termínech vysílání Vás budeme informovat a můžete je nalézt také na našich sociálních sítích a webových stránkách. 

Těšíme se alespoň na toto virtuální setkání s Vámi.

 

Zpět

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací