zde." /> zde." />

Záznam inscenace Charleyova teta

Záznam inscenace Charleyova teta

31. 12. 2020

Dnes přinášíme půlnoční dárek - záznam slavné komedie. Oslavíme tak příchod nového, snad o hodně lepšího roku 2021! Záznam najdete zde.

Brandon Thomas

Charleyova teta 

situačně-konverzační komedie

Abychom do nového roku vstoupili zvesela a optimisticky, rozhodli jsme se vám jako opožděný vánoční dáreček nadělit záznam jedné z nejlépe napsaných komedií pro divadlo vůbec. Rozpustilá komedie anglického dramatika Brandona Thomase vypráví o dvou oxfordských studentech, kteří se chystají pozvat dívky svého srdce na milostnou schůzku. Tu však s ohledem na svou stydlivost i možné snadnější získání obou dívek hodlají zinscenovat jako setkání s Charleyovou tetou… Kolotoč bláznivých situací, které se rozjedou, není asi třeba našim divákům představovat. Komedie Charleyova teta v režii Gustava Skály měla na naší Činoherní scéně premiéru 16. prosince roku 2007, hrála se téměř třináct let a Igor Ondříček se do hlavní role, ženských šatů a vysokých podpatků musel obléct celkem 168x! Na záznamu, který vám nyní pustíme, se můžete těšit i na Irenu Konvalinovou, Radku Coufalovou, Pavlu Vitázkovou, Lenku Janíkovou, Petra Štěpána, Alana Novotného, Jana Mazáka, Zdeňka Junáka a Josefa Juráska. Kéž je pro vás tento rozverný vstup do nového roku veselým nadechnutím slibujícím další radostná setkání nejen s naším divadlem, ale i s veškerou živou kulturou, které bude snad v novém roce tolik, kolik ke spokojenému životu všichni potřebujeme! Přejeme vám šťastný a zdravý rok 2021 a těšíme se na brzké setkání s vámi!

Zpět

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací