Křídla 2019/2020 - online

Křídla 2019/2020 - online

  • Žánr Koncert
  • Scéna Činoherní scéna
  • Premiéra23. leden 2021
  • Délka představení0:00 hod.
  • Počet repríz1
  • Cena

slavnostní vyhlášení divácké ankety

Odkaz najdete zde.

Po dobu celé divadelní sezóny všichni příznivci Městského divadla Brno pomocí anketních lístků zveřejňovaných v divadelním magazínu Dokořán nebo on-line skrze anketní formulář na webových stránkách divadla poctivě a v hojném počtu hlasovali pro svého nejoblíbenějšího herce, herečku, ale také režiséra, výtvarníka, hudebního skladatele, tvůrčí počin i jednotlivou inscenaci Městského divadla Brno.

Tato tradice divácké ankety vznikla v Městském divadle Brno v roce 1997 a ani současná všeobecná situace tuto tradici nepřetrhne. Slavnostní večer plný humoru a nadsázky, ve kterém si herci rádi rýpnou nejen do svých kolegů, ale také do repertoárových inscenací, chodu divadla či jeho vedení, je vždy neopakovatelnou událostí a příjemným ohlédnutím za uplynulou sezónou. A ani letos tomu nebude jinak! Jako každoročně čeká totiž diváky i nominované umělce večer plný mnohých překvapení a zajímavých zážitků.

sobotu 23. ledna 2021 v 18.00 hodin proběhne z jeviště Činoherní scény MdB prostřednictvím on-line streamu slavnostní vyhlášení výsledků divácké ankety Křídla za divadelní sezónu 2019/2020, které bude již celkově 24. v pořadí. Ačkoliv se celý program nově přesune do on-line prostoru, vše ostatní zůstává při starém, a tak není pochyb o tom, že v režii Igora Ondříčka bude opět přichystán jedinečný večer plný humorných scének, v jehož průběhu se dozvíte, kdo si tentokrát vítězně odnese sošku Křídel, jejímž autorem se pro letošní ročník stal brněnský malíř a grafik Laco Garaj.

Mezi účinkujícími se během celého galavečera objeví a svými vystoupeními vás pobaví například Kristýna Daňhelová, Robert Jícha, Dagmar Křížová, Jiří Mach, Libor Matouš, Viktória Matušovová, Alan Novotný, Viktor Skála, Eliška Skálová, Aleš Slanina či Ivana Vaňková.

Buďte u toho s námi, ať zjistíte, zda se vítězem stane právě váš oblíbenec, a hlavně, ať si alespoň tímto netradičním způsobem opět připomenete nádhernou divadelní atmosféru! Tento večer je totiž nejen oceněním hereckých výkonů v inscenacích uplynulé sezóny ze strany diváků, ale také poděkováním za diváckou přízeň ze strany herců, neboť světla ramp jen pomyslně oddělují dva póly, které jsou součástí jednoho světa – světa divadla – k němuž neodmyslitelně patří herci i vy, diváci. I večer s Křídly je tu především pro vás!

Přímý přenos bude dostupný ke zhlédnutí na našem YouTube kanále s názvem MdB TV. Odkaz na samotné video samozřejmě včas naleznete i na našich sociálních sítích či na webových stránkách www.mdb.cz.

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací