F Scéna / Utrhnu ti návratníček

F Scéna / Utrhnu ti návratníček

  • Žánr Koncert
  • Scéna Biskupský dvůr
  • Premiéra20. srpen 2021
  • Délka představení1:20 hod.
  • Počet repríz0
  • Cena 200 Kč

autorský pořad Jitky Feldvabelové

Na Biskupském dvoře hrajeme za každého počasí!

Soubor Dolina přiváží autorský pořad Jitky Feldvabelové, který odkazuje na dřívější zvyk na Slovácku, kdy dívky dávaly svým mládencům při odchodu na vojnu kytičku bylinek, které se říkalo návratníček. A stejně jako tato kytička měla připomínat jejich domov, tak i tento pořad odkazuje na staré zvyky a obyčeje moravského Slovácka. V pořadu účinkují soubory Dolina, soubor písní a tanců ze Starého Města, Staroměští mládenci (nebo chcete-li Staroměstský mužský sbor), verbíři, ženský sbor Repetilky a cimbálová muzika Balešáci.

VSTUPNÉ 200,- Kč
· Osobně je možné vstupenky zakoupit v předprodeji Turistického informačního centra na Panenské 1. a Mini Garage (muzeum autíček), Tábor 943/14, Brno, (www.minigarageBrno.czinfo@minigaragebrno.cz) (otevřeno: ÚT až PÁ 15.00 – 19.00 hodin / SO, NE 10.00 – 18.00 hodin)
· Žáci, studenti a senioři mají u nás 20% a členové FOS Jánošík 50% slevu, po předložení průkazu. Děti do 12 let i držitelé průkazu TP a ZTP mají vstup zdarma.
Pokladna na Biskupském dvoře bude otevřena hodinu před začátkem každého představení, platbu bude možné realizovat pouze hotově.

Více informací najdete zde.

Obsazení

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací