Zaměstnanci divadla

Vedení

Stanislav Moša

ředitel a umělecký šéf činohry

+420 533 316 310


Sylva Smutná

asistentka ředitele pro umělecko-technický provoz, tajemnice činohry

+420 533 316 305

Sylvie Mazáková

asistentka ředitele

+420 533 316 311


Petr Gazdík

umělecký šéf muzikálového souboru

+420 533 316 354

+420 603 218 989

Naďa Klímová

tajemnice muzikálového souboru

+ 420 533 316 302

Igor Ondříček

umělecký šéf zpěvoherního souboru

+420 533 316 359

Renata Továrková

tajemnice zpěvoherního souboru

+420 533 316 369


Dan Kalousek

hudební šéf, šéfdirigent

+420 775 119 634

Martin Sobol

tajemník orchestru

+420 737 252 198

Ivana Raková

asistentka hudebního šéfa

533 316 304


Lenka Černá

šéfka kostýmní výroby

+420 533 316 433

Andrea Kučerová

šéfka kostýmní výpravy - návrhářka

+420 533 316 394


Zdeněk Helbich

náměstek pro vnější vztahy

+420 533 316 315

+420 605 248 338

Věra Kadlecová

asistentka náměstka pro vnější vztahy

+420 533 316 415

Monika Králová

manažerka, zájezdy, pronájmy

+420 533 316 419

+420 736 522 384

Dana Filipi

manažerka

+420 533 316 319

+420 731 524 202


Eva Helbichová

manažerka ředitele pro PR a vnější aktivity

+420 533 316 422

+420 604 291 080

Kateřina Vižďová

tisková mluvčí

+420 533 316 308

+420 602 562 790

Lenka Kováříková

tisková mluvčí

+ 420 533 316 308

+420 603 197 411

Helena Brzobohatá

public relations

+420 533 316 346

+420 731 621 477

Renata Sedláčková

vedoucí komerčního oddělení

+420 533 316 332

+420 533 316 410


Lubomír Spáčil

ekonomický náměstek

+420 533 316 312

Karin Martišková

právník

+420 533 316 340

Miroslava Šandová

sekretariát ekonomického náměstka

+420 533 316 412

Petr Drlík

finanční analytik

+420 533 316 388

+450 731 493 189

Monika Juráňová

vedoucí finanční účtárny

+420 533 316 323

Jan Říha

interní audit

+420 533 316 432

Pavla Jíchová

vedoucí personálního oddělení

+420 533 316 425

+420 731 622 224

Zdeňka Kadlčíková

mzdová účtárna

+420 533 316 313

Hana Janková

mzdová účtárna

+420 533 316 413

Ludmila Bezrouková

pokladna

+420 533 316 331

Roman Brandejs

preventista

+420 533 316 314

Jana Frydrychová

účtárna

533 316 323

Radmila Greplová

fakturantka

533 316 368

Tereza Kachlířová

divadelní archív

+420 533 316 303

Marie Kotoučová

daňová účetní

533 316 398

Provoz

B
Božena Bagárová úklid
Dagmar Bagárová ml. úklid
Filip Barák zvukař
Markéta Baršová krejčovna pánská
Alena Bartošicová úklid
Tomáš Bayer vedoucí audiovizuální techniky
Gabriela Bayerová vedoucí zvuku
Šárka Benešová vlásenkářka
Jan Benýšek umělecký truhlář
Jana Blaškovičová uvaděčka, šatnářka
Eva Boscardinová pánská garderoba
Hana Brablecová uvaděčka, šatnářka
Miroslav Broum jevištní technik
Ludmila Březinová krejčovna pánská
Jaroslav Buben malírna
Daniel Buršík údržba
Miroslava Butlerová obchodní referent
Č
Marcela Častulíková dámská krejčovna
Iveta Černá inspicientka
Adéla Čonková úklid
D
Edita Dirdová úklid
Mojmír Dittinger osvětlovač
Romana Dofková krejčovna dámská
Věra Duchoňová krejčovna dámská
Bernadeta Dvořáčková vstupenková pokladna
Robert Dvořák zvukař
F
Martina Fialová vstupenková pokladna
Anna Marie Formánková asistentka hudebního šéfa
Emílie Francová garderobiérka
Jaroslava Fričová garderobiérka
Jiří Fridrich jevištní technik
Vilém Friml zvukař
Ivana Frimmelová garderobiérka
Ivona Fúziková čalounice
G
Kristina Galová komerční oddělení
Zdenka Galová uvaděčka, šatnářka
Oldřich Gardáš osvětlovač
Šárka Gargelová garderobiérka
Petr Gernay jevištní technik
Luboš Goby rekvizitář, PR pracovník
Veronika Golčiterová krejčovna dámská
Zuzana Groligová vedoucí hledištní služby
H
Vojtěch Hájek zvukař
Ivana Hallová uvaděčka, šatnářka
Robert Hamala zvukař
Miroslav Hamrla zámečník
Jitka Hamrlová jevištní úklid
Marek Hanák jevištní technik
Zdeňka Hanušová recepční
Iva Havelková vedoucí dámské garderoby
Marie Hercíková garderobiérka
Dagmar Hlavoňová vedoucí rekvizitárny
Libor Hlinecký jevištní technik
Petr Hochman technik tahu
Miluše Hochmannová krejčovna pánská
Zdenka Holá krejčovna pánská
Světluše Holánková krejčovna pánská
Miroslav Holčák jevištní technik
Angelika Holešínská uvaděčka, šatnářka
Ivo Horák jevištní technik
Ivana Horáková krejčovna dámská
Michaela Horáková úklid
Tereza Hrazdírová vlásenkářka
Jan Hudec asistent šéfa výroby
Ondřej Hudec osvětlovač
Iveta Hudečková uvaděčka, šatnářka
Michal Hula zvukař
Petr Huleja jevištní technik
C
Karel Chobola osvětlovač
Renata Chudobová úklid
Zdeňka Chytilová uvaděčka, šatnářka
J
Stanislava Jahodová rekvizitářka
Monika Jakubíčková korepetitorka
Ivana Janků recepční
Ivana Jašová dámská krejčovna
Bazsik Jiří jevištní technik
Jakub Jiříček jevištní technik
Bronislav Juršták údržba
Jana Juříková informátorka
K
Daniel Kachlíř osvětlovač
Marika Klementová úklid
Barbora Kneslová vlásenkářka
Ivan Knos um. výrobce rekvizit
Martin Kocáb jevištní technik
Lenka Kočičková vedoucí úklidu
Martina Kočková fakturantka
Jakub Kolář grafik
Ladislava Konečná krejčovna pánská
Monika Konečná garderobiérka
Eva Kouřilová dámská krejčová
Eva Kouřilová uvaděčka, šatnářka
Lukáš Koutník údržba
Roman Kováč údržba
Elena Kovalčíková recepční
Milan Král umělecký kovář, zámečník
Tino Kratochvil fotograf
Jana Krejčí uvaděčka, šatnářka
Marcel Krejčí vedoucí techniků tahu
Lenka Kristinová úklid
Ondřej Kroupa jevištní technik
Dana Křivánková krejčovna dámská
Hana Křivánková garderobiérka
Tomáš Křižovič zvukař
Lukáš Kubášek jevištní technik
Zuzana Kubíková vlásenkářka
Adéla Kučerová asistentka kostýmní výtvarnice
Martin Kúdela jevištní technik
Zora Kuchaříková úklid
Luboš Kujal recepční
Jiří Kula manipulant orchestru
Markéta Kunderová uvaděčka, šatnářka
Vojtěch Kupčík zvukař
Stanislava Kvačková uvaděčka, šatnářka
L
Hana Lacková úklid
Markéta Lakosilová garderobiérka
Jiří Lang technik tahu
Stanislav Langášek manipulant orchestru
Blanka Lásková krejčovna pánská
Simona Lepoldová taneční mistr
Petr Létal jevištní technik
Libor Lindner jevištní technik
Jakub Liška zvukař
M
Marcela Malá úklid
Josef Markuš zvukař
Michal Maršálek recepční
Milada Masařová úklid
Lenka Mazálková vlásenkářka
Zdenek Merta lektor dramaturgie
Jaroslava Michalíková korepetitorka
Klára Mikulecká malírna
Michal Mikulič umělecký truhlář
Rudolf Minář audiovizuální technika
Luboš Mlaskač řidič
Eva Morávková vedoucí vlásenkářek
Vladimír Mráz údržba
Pavel Musil osvětlovač
N
Ivan Nádeníček zvukař
Jiří Nedoma recepční
Patrik Němec jevištní technik
Irena Neumannová recepční
Jan Nováček jevištní technik
Karin Novotná uvaděčka, šatnářka
Lenka Novotná komerční oddělení
Soňa Novotná uvaděčka, šatnářka
O
Eliška Ondráčková Lupačová asistentka kostýmní výtvarnice
Dita Osladilová informátorka
P
Dominik Palas jevištní technik
Lucie Palášková úklid
Jana Páleníková vlásenkářka
Martin Palla jevištní technik
Radim Palla jevištní technik
Klára Pavelčíková garderobiérka
Jakub Pavloušek jevištní technik
Pavel Pazdera osvětlovač
Helena Pecová Maděránková vstupenková pokladna
Václav Pěček údržba
Marie Pěčková úklid
Hana Podhorská uvaděčka, šatnářka
Svitlana Polak uvaděčka, šatnářka
Jiří Polešák umělecký kovář, zámečník
Jaroslava Preisová uvaděčka, šatnářka
Zdeněk Prokeš vedoucí umělecké truhlárny
Jitka Prokopová krejčovna pánská
R
Kamila Racková uvaděčka, šatnářka
Trlica Radek jevištní technik
Daniela Rientová krejčovna dámská
Ondřej Rous jevištní technik
Nikol Rozehnalová hlavní sklad
Jana Rozmahelová krejčovna dámská
Dagmar Rožnovská vstupenková pokladna
Zuzana Rusek vlásenkářka
Oldřich Růžička strojník
Tomáš Rytíř osvětlovač
S
Pavel Sattler jevištní technik
Jiří Sedláček osvětlovač
Martin Seidl osvětlovač
Ingeborg Semrádová uvaděčka, šatnářka
Eva Shorná garderobiérka
Eliška Schönwälderová uvaděčka, šatnářka
Jana Skoupá garderobiérka
Eva Slaninová inspektorka hlediště
Vladimír Smejkal jevištní technik
Tereza Smetanová rekvizitářka
Jiří Sojka řidič
Tomáš Sojka osvětlovač
Radek Spáčil skladník
Vladimír Srnec řidič
Lenka Stavělová úklid
Jaromír Stopka masér
Jana Suchomelová sbormistryně
Jana Szúdorová garderobiérka
Š
Radek Šauer malírna
Michaela Šeborová jevištní úklid
Marcela Ševčíková úklid
Roman Šik jevištní technik
Jiří Šimek osvětlovač
Antonie Školařová ekonomický archiv
Stanislav Škorpík recepce
Květoslava Škorpíková jevištní úklid
Martin Šles řidič
Josef Šochman audiovizuální technika
Martin Špaček jevištní technik
Romana Špičáková vstupenková pokladna
Miluška Štaudová uvaděčka, šatnářka
Pavlína Štěpánková krejčovna pánská
Soňa Švarcová úklid
Alena Švorcová úklid
T
Uljana Tesaříková komerční oddělení
Kristýna Trávníčková vlásenkářka
Anna Trllová inspektorka hlediště
Radka Tuscherová inspektorka hlediště
Marianna Tvaruzhkova uvaděčka, šatnářka
U
Markéta Uhrová krejčovna pánská
Ú
Denisa Újezdská vlásenkářka
Stanislav Úlehla osvětlovač
U
Alena Ulrychová komerční oddělení
Alena Ulrychová ml. propagace
Miroslava Urbánková rekvizitářka
V
Jiří Vacek osvětlovač
Martin Vaculík energetik
Marta Valderová krejčovna pánská
Šárka Vařeková evidence smluv
Věra Vávrová krejčovna dámská
Jana Vejmělková uvaděčka, šatnářka
Miluše Vespalcová vlásenkářka
Pavel Vích technik tahu
Olga Vojkůvková vedoucí pánské garderoby
Marie Voltrová vedoucí dámské krejčovny
Marie Vránová garderobiérka
Renata Vrtěnová poštovna, posel
Pavel Vurm jevištní technik
W
Magda Wachsbergerová uvaděčka, šatnářka
Alexandra Weissová vlásenkářka
Nikol Wetterová fotografka
Nikol Wetterová fotografka
Z
Jaroslav Záděra vedoucí jevištní techniky
Jaroslav Záděra ml. jevištní technik
Milan Zajdák vedoucí zámečnické dílny
Radek Zajdák šéf výroby kulis
Petra Zajdáková komerční oddělení
Jitka Zámečníková vedoucí pánské krejčovny
Pavel Záruba jevištní technik
Ivo Zemek zvukař
Lubomír Zoubek jevištní technik
Stanislav Zoufalý vedoucí dopravy
Pavel Zumr osvětlovač
Ž
Jan Žalud jevištní technik

Ostatní

K
Emil Konečný jevištní výtvarník
Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací