Mimořádná příležitost pro koupi předplatného!

6. 9. 2013

V souvislosti se zvýšenou poptávkou po našem předplatném přidáváme pro zájemce zcela novou skupinu! Nepropásněte šanci zajistit si svá stálá místa na Hudební i Činoherní scéně!

        Městské divadlo Brno si v uplynulých letech vytvořilo pevnou tradici nabídky a prodeje abonmá pro své diváky. Abychom uspokojili rozmanitá přání a představy jednotlivých diváků, ustálila se nabídka předplatného na třech typech: Sezónním, RočnímPředplatném pro pěkné podvečery, které se liší dobou začátků i výběrem inscenací.

Jelikož zájem o Předplatné pro pěkné podvečery a Sezónní abonmá v poslední době velkou měrou vzrostl a abychom vyhověli všem našim divákům a zájemcům, vypisujeme zcela novou předplatitelskou skupinu! Diváci tak mohou využít této mimořádné příležitosti a získat své stálé místo na Činoherní a Hudební scéně MdB. Vždyť vlastnit předplatné do Městského divadla Brno přináší jen samé výhody! Každý abonent si vybírá své sedadlo sám a po celou dobu trvání předplatného se nemění. Prostřednictvím časopisu Dokořán, který zdarma zasíláme každý měsíc, upozorňujeme předplatitele na zajímavé akce a události, spojené s počínáním této brněnské divadelní scény, a zveme jej na ně za zvýhodněné ceny. Cena samotná je podstatná už při koupi předplatného – vždyť oproti přímému nákupu vstupenek na jednotlivá představení v pokladně či na internetu je bezmála o 960,- Kč levnější! Při koupi je možné také uplatnit slevu pro studenty, důchodce a držitele karty ZTP a ZTPP.

Ať už jako dárek pro někoho blízkého či pro sebe sama, předplatné do Městského divadla bude svému držiteli dělat radost po celý rok! Vždyť nás čeká nabitá sezóna, ve které představíme devět nových titulů, z nichž šest (!) jich bude v České republice uvedeno vůbec poprvé, například světoznámý muzikál Flashdance, křehký příběh o autistickém chlapci Podivuhodný případ se psem, komedie Mladý Frankenstein či historický muzikál Don Juan!, napsaný přímo pro naši Hudební scénu; nebudou však chybět ani hry divadelních klasiků – Král Lear, Strýček Váňa, či bravurní komedie Všemocný pan Krott, Dvojitá rezervace a Sliby chyby . Více informací o nabídce předplatného a jednotlivých inscenacích lze nalézt zde: http://www.mdb.cz/predplatne-174/. 

Zpět

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

-->