MdB vydává poprvé digitální EP desku

17. 4. 2013

Městské divadlo Brno nyní nabízí také možnost stáhnout si čtyři písně z autorského muzikálu Stanislava Moši a Zdenka Merty Očistec, který měl svoji světovou premiéru teprve v lednu tohoto roku.

            Městské divadlo Brno nyní nabízí také možnost stáhnout si čtyři písně z autorského muzikálu Stanislava Moši a Zdenka Merty Očistec, který měl svoji světovou premiéru teprve v lednu tohoto roku. Tuto novinku představil včera divákům manager rockové kapely Přesně vedle Alan Novotný, který po skončení představení pozval všechny do foyeru Hudební scény, kde se uskutečnil první prodej a také autogramiáda představitelů rockerů Jiřího Macha, Stanislava Slováka, Dušana Vitázka a Jaroslava Záděry. A vedle EP desek se podepisovalo opravdu kde co.

            Vzhledem k dlouhodobému procesu přípravy kompaktního disku se autoři rozhodli vyjít vstříc požadavkům diváků a poskytnout jim tímto způsobem prozatím alespoň několik největších hitů muzikálu. Při zakoupení EP desky obdrží kupující kartičku s kódem, po jehož zadání na internetové stránce www.clickmusic.cz mu bude umožněno stáhnout si písně Do vody, Za školou, Kuří okoŘekla pojď blíž, které nazpívali Dušan Vitázek, Stanislav Slovák, Jiří Mach, Hana Holišová, Andrea Březinová a Svetlana Slováková. Na této doméně je možné zakoupit i písně z jiných autorských muzikálů uvedených v MdB (Ptákoviny podle Aristofana, Babylon, Sny svatojánských nocí, Ferdinand kd´E ste).

            Autogramiáda bude následovat i po dnešním a zítřejším představení, EP desky je možné zakoupit v pokladnách MdB a objednat si je na webové stránce www.mdb.cz za 70,- Kč či www.clickmusic.cz za 75,- Kč či jednu píseň za 20,- Kč.

Zpět

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

-->