Hledáme mzdovou účetní

Hledáme mzdovou účetní

2. 6. 2016

Městské divadlo Brno, příspěvková organizace přijme do pracovního poměru na plný úvazek mzdovou účetní s místem výkonu práce MdB, Lidická 16, 602 00 Brno.

Charakteristika pozice:

Mzdová účetní připravuje a zpracovává mzdové údaje, provádí všechny potřebné úkony k výpočtu výše platu, náhrad platu a dalších plnění, dávek nemocenského pojištění, srážek z platu (exekuce). Zajišťuje agendu daně z příjmu ze závislé činnosti zaměstnanců a pojistného na sociální a zdravotní pojištění.

 

Kvalifikační předpoklady a požadavky:

  • střední škola s maturitou,
  • znalost mzdového a personálního informačního systému Vema vítána,
  • schopnost jednat s lidmi, odpovědnost, pečlivost, spolehlivost,
  • dobrá znalost práce na PC – Word, Excel, Outlook,
  • dobrý písemný projev a komunikační schopnosti,
  • ochota a vůle se trvale vzdělávat.

Platové podmínky se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 564/2006 Sb. § 5, odst. 1.

Platová třída 9 – platový tarif od 12 990 Kč + příplatky dle nařízení vlády.

Termín nástupu:   1. 9. 2016

Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem zašlete do 20. června 2016 na adresu: Městské divadlo Brno, personální oddělení, Lidická 16, 602 00 Brno, nebo předejte v uzavřené obálce na recepci divadla (na jméno Pavla Jíchová), nebo zašlete mailem na adresu: pavla.jichova@mdb.cz.

Výsledek výběrového řízení bude znám do 27. června 2016.

Zpět

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací