Zaměstnanci divadla

Vedení

Stanislav Moša

ředitel a umělecký šéf činohry

+420 533 316 310

+420 533 316 512


Sylva Smutná

asistentka ředitele pro umělecko-technický provoz, tajemnice činohry

+420 533 316 305

+420 533 316 512

Sylvie Mazáková

asistentka ředitele

+420 533 316 311


Petr Gazdík

umělecký šéf muzikálového souboru

+420 533 316 354

+420 603 218 989

Naďa Klímová

tajemnice muzikálového souboru

+ 420 533 316 302

Igor Ondříček

umělecký šéf zpěvoherního souboru

+420 533 316 359

Renata Továrková

tajemnice zpěvoherního souboru

+420 533 316 369


Dan Kalousek

hudební šéf

+420 775 119 634

Martin Sobol

tajemník orchestru

+420 737 252 198


Lenka Černá

šéfka kostýmní výroby

+420 533 316 433

Andrea Kučerová

šéfka kostýmní výpravy - návrhářka

+420 533 316 394


Zdeněk Helbich

náměstek pro vnější vztahy

+420 533 316 315

+420 605 248 338

Věra Kadlecová

asistentka náměstka pro vnější vztahy

+420 533 316 415

Dana Filipi

manažerka

+420 533 316 319

+420 731 524 202

+420 533 316 320

Monika Králová

manažerka

+420 533 316 419

+420 736 522 384


Eva Helbichová

manažerka ředitele pro PR a vnější aktivity

+420 533 316 422

+420 604 291 080

Lenka Pazourková

tisková mluvčí

+ 420 533 316 308

+420 603 197 411

Helena Brzobohatá

public relations

+420 533 316 346

+420 731 621 477

Renata Sedláčková

vedoucí komerčního oddělení

+420 533 316 332

+420 533 316 410


Lubomír Spáčil

ekonomický náměstek

+420 533 316 312

+420 533 316 512

Karin Martišková

právník

+420 533 316 340

Miroslava Šandová

sekretariát ekonomického náměstka

+420 533 316 412

Petr Drlík

finanční analytik

+420 533 316 388

+450 731 493 189

Monika Juráňová

vedoucí finanční účtárny

+420 533 316 323

Jan Říha

interní audit

+420 533 316 432

Arnošt Janěk

šéf provozu

+420 533 316 327

+420 734 354 258

+420 533 316 427

Michal Kočička

správce budov

+420 533 316 355

+420 604 238 620

Pavla Jíchová

vedoucí personálního oddělení

+420 533 316 425

+420 731 622 224

František Kotala

vedoucí údržby

+420 533 316 322

+420 730 855 238

Zdeňka Kadlčíková

mzdová účtárna

+420 533 316 313

Hana Janková

mzdová účtárna

+420 533 316 413

Provoz

B
Božena Bagárová úklid
Dagmar Bagárová úklid
Dagmar Bagárová ml. úklid
Filip Barák zvukař
Markéta Baršová krejčovna pánská
Alena Bartošicová úklid
Tomáš Bayer audiovizuální technika
Gabriela Bayerová zvukařka
Šárka Benešová vlásenkářka
Jan Benýšek umělecký truhlář
Ludmila Bezrouková pokladna
Eva Bílková dámská krejčová
Jana Blaškovičová uvaděčka, šatnářka
Eva Boscardinová pánská garderoba
Hana Brablecová uvaděčka, šatnářka
Roman Brandejs preventista
Janika Brázdová uvaděčka, šatnářka
Miroslav Broum jevištní technik
Ludmila Březinová krejčovna pánská
Jaroslav Buben malírna
Miroslava Butlerová obchodní referent
Č
Iveta Černá rekvizitářka
Eva Červinková krejčovna pánská
Adéla Čonková úklid
D
Edita Dirdová úklid
Mojmír Dittinger osvětlovač
Romana Dofková krejčovna dámská
Zdeněk Doležal jevištní technik
Věra Duchoňová krejčovna dámská
Bernadeta Dvořáčková vstupenková pokladna
Robert Dvořák zvukař
F
Martina Fialová vstupenková pokladna
Veronika Fiurášková krejčovna dámská
Anna Marie Formánková asistentka hudebního šéfa
Emílie Francová garderobiérka
Jaroslava Fričová garderobiérka
Jiří Fridrich jevištní technik
Jana Frydrychová účtárna
Ivona Fúziková čalounice
G
Kristina Galová komerční oddělení
Oldřich Gardáš osvětlovač
Petr Gernay jevištní technik
Luboš Goby rekvizitář
Radmila Greplová fakturantka
Zuzana Groligová vedoucí hledištní služby
Drahoslava Guldová uvaděčka, šatnářka
H
Ivana Hallová uvaděčka, šatnářka
Robert Hamala zvukař
Miroslav Hamrla zámečník
Jitka Hamrlová jevištní úklid
Marek Hanák jevištní technik
Zdena Hanušová recepční
Iva Havelková vedoucí dámské garderoby
Tereza Havelková rekvizitářka
Marie Hercíková garderobiérka
Dagmar Hlavoňová vedoucí rekvizitárny
Libor Hlinecký jevištní technik
Petr Hochman technik tahu
Miluše Hochmannová krejčovna pánská
Světluše Holánková krejčovna pánská
Miroslav Holčák jevištní technik
Angelika Holešínská uvaděčka, šatnářka
Vladimíra Holišová uvaděčka, šatnářka
Ivo Horák jevištní technik
Ivana Horáková krejčovna dámská
Tereza Hrazdírová vlásenkářka
Jan Hudec asistent šéfa výroby
Ondřej Hudec osvětlovač
Iveta Hudečková uvaděčka, šatnářka
Michal Hula zvukař
Petr Huleja jevištní technik
C
Karel Chobola osvětlovač
Renata Chudobová úklid
J
Monika Jakubíčková korepetitorka
Ivana Janků recepční
Eva Mesarič Jasičová garderobiérka
Bazsik Jiří jevištní technik
Jakub Jiříček jevištní technik
Bronislav Juršták údržba
Jana Juříková informátorka
K
Václav Kacetl zvukař
Daniel Kachlíř osvětlovač
Ilona Kamínková recepční
Marika Klementová úklid
Ivan Knos um. výrobce rekvizit
Martin Kocáb jevištní technik
Lenka Kočičková vedoucí úklidu
Martina Kočková fakturantka
Romana Koláčková vlásenkářka
Monika Konečná garderobiérka
Marie Kotoučová daňová účetní
Lukáš Koutník údržba
Roman Kováč údržba
Elena Kovalčíková recepční
Milan Král umělecký kovář, zámečník
Tino Kratochvil fotograf
Jana Krejčí uvaděčka, šatnářka
Marcel Krejčí technik tahu
Lenka Kristinová úklid
Dana Křivánková krejčovna dámská
Hana Křivánková garderobiérka
Karel Kříž jevištní technik
Tomáš Křižovič zvukař
Adéla Kučerová asistentka kostýmní výtvarnice
Martin Kúdela jevištní technik
Luboš Kujal recepční
Jiří Kula manipulant orchestru
Ludmila Kulová vstupenková pokladna
Markéta Kunderová uvaděčka, šatnářka
Vojtěch Kupčík zvukař
L
Jiří Lang jevištní technik
Blanka Lásková krejčovna pánská
Petra Lavická komerční oddělení
Simona Lepoldová taneční mistr
Libor Lindner jevištní technik
Jakub Liška zvukař
M
Michaela Malčíková inspicientka
Josef Markuš zvukař
Michal Maršálek recepční
Milada Masařová úklid
Lenka Mazálková vlásenkářka
Zdenek Merta lektor dramaturgie
Jaroslava Michalíková korepetitorka
Klára Mikulecká malírna
Michal Mikulič umělecký truhlář
Hana Milotová vedoucí pánské garderóby
Rudolf Minář audiovizuální technika
Eva Morávková vedoucí vlásenkářek
Vladimír Mráz řidič
Pavel Musil osvětlovač
N
Ivan Nádeníček zvukař
Jiří Nedoma recepční
Irena Neumannová recepční
Vladimír Nevím technik tahu
Lubomír Nikolov jevištní technik
Jan Nováček jevištní technik
Ladislava Nováková uvaděčka, šatnářka
Karin Novotná uvaděčka, šatnářka
Lenka Novotná komerční oddělení
Soňa Novotná uvaděčka, šatnářka
O
Eliška Ondráčková Lupačová kostýmní výtvarnice
Dita Osladilová informátorka
P
Dominik Palas jevištní technik
Anna Palatková vstupenková pokladna
Jana Páleníková vlásenkářka
Martin Palla jevištní technik
Radim Palla jevištní technik
Zdeněk Pantůček malírna
Klára Pavelčíková garderobiérka
Jakub Pavloušek jevištní technik
Pavel Pazdera osvětlovač
Helena Pecová vstupenková pokladna
Václav Pěček údržba
Marie Pěčková úklid
Barbora Peterová rekvizitářka
Martin Pitzmos zvukař
Svitlana Polak uvaděčka, šatnářka
Jiří Polešák umělecký kovář, zámečník
Petr Polman technik tahu
Jaroslava Preisová uvaděčka, šatnářka
Zdeněk Prokeš vedoucí umělecké truhlárny
Jitka Prokopová krejčovna pánská
Dominika Přikrylová uvaděčka, šatnářka
R
Trlica Radek jevištní technik
Ivana Raková asistentka hudebního šéfa
Daniela Rientová krejčovna dámská
Ondřej Rous jevištní technik
Jarmila Rozehnalová garderobiérka
Nikol Rozehnalová hlavní sklad
Jana Rozmahelová krejčovna dámská
Dagmar Rožnovská vstupenková pokladna
Zuzana Rusek vlásenkářka
Tomáš Rytíř osvětlovač
Ř
Anita Řezníková úklid
S
Jiří Sedláček osvětlovač
Martin Seidl osvětlovač
Ingeborg Semrádová uvaděčka, šatnářka
Eva Shorná garderobiérka
Eliška Schönwalderová uvaděčka, šatnářka
Eva Slaninová inspektorka hlediště
Bohuslav Sobek umělecký truhlář
Jiří Sojka řidič
Tomáš Sojka osvětlovač
Šárka Soukoppová garderobiérka
Radek Spáčil skladník
Vladimír Srnec řidič
Jaromír Stopka masér
Jana Suchomelová sbormistryně
Jana Szúdorová malírna
Jana ml. Szúdorová garderobiérka
Š
Marcela Ševčíková uklízečka
Roman Šik jevištní technik
Jiří Šimek osvětlovač
Antonie Školařová ekonomický archiv
Stanislav Škorpík recepce
Květoslava Škorpíková jevištní úklid
Miloslava Škorpíková krejčovna dámská
Martin Šles řidič
Josef Šochman audiovizuální technika
Martin Špaček jevištní technik
Romana Špičáková vstupenková pokladna
Jiří Šponiar vlásenkář
Pavlína Štěpánková krejčovna pánská
Soňa Švarcová úklid
T
Uljana Tesaříková komerční oddělení
Ivana Tichá úklid
Kristýna Trávníčková vlásenkářka
Anna Trllová inspektorka hlediště
Barbora Trubáková uvaděčka, šatnářka
Radka Tuscherová inspektorka hlediště
Marianna Tvaruzhkova uvaděčka, šatnářka
U
Markéta Uhrová krejčovna pánská
Ú
Denisa Újezdská vlásenkářka
Stanislav Úlehla osvětlovač
U
Alena Ulrychová komerční oddělení
Alena Ulrychová ml. propagace
Miroslava Urbánková rekvizitářka
V
Jiří Vacek osvětlovač
Martin Vaculík energetik
Marta Valderová krejčovna pánská
Šárka Vařeková evidence majetku
Jana Vašíčková recepční
Věra Vávrová krejčovna dámská
Miluše Vespalcová vlásenkářka
Pavel Vích technik tahu
Kateřina Vížďová uvaděčka, šatnářka
Pavel Vlašín jevištní technik
Olga Vojkůvková garderobiérka
Marie Voltrová vedoucí dámské krejčovny
Marie Vránová garderobiérka
Renata Vrtěnová poštovna, posel
Pavel Vurm jevištní technik
Jaroslava Vurmová rekvizitářka
W
Magda Wachsbergerová uvaděčka, šatnářka
Alexandra Weissová vlásenkářka
Z
Jaroslav Záděra vedoucí jevištní techniky
Milan Zajdák umělecký kovář, zámečník
Radek Zajdák šéf výroby
Jitka Zámečníková vedoucí pánské krejčovny
Miroslav Zámek umělecký truhlář
Pavel Záruba jevištní technik
Tereza Zárubová rekvizitářka
Ivo Zemek zvukař
Lubomír Zoubek jevištní technik
Stanislav Zoufalý vedoucí dopravy
Pavel Zumr osvětlovač

Ostatní

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací