• Mefisto v Bruselu

  Dnes reprezentujeme ČR v rámci oslav české státnosti v belgickém Bruselu s inscenací Mefisto.

  25. 9. 2013

 • Tisková konference

  Dnes seznámí hostující režisérka Hana Burešová spolu s herci a členy realizačního týmu novinářskou obec s připravovanou černou komedií Všemocný pan Krott, kterou uvedeme v české premiéře 5. a 6. října.

  19. 9. 2013

 • Hlasujte pro povídku Zdenka Merty!

  Povídka Zdenka Merty "Malý princ" se probojovala do finále soutěže portálu Idnes.cz. Četli jste ji? Líbila se vám? Hlasovat pro ni můžete zde.

  17. 9. 2013

 • Tisková konference

  Na první tiskové konferenci v sezóně představuje novinářům režisér Stanislav Moša muzikál Flashdance, který uvedeme v evropské premiéře.

  17. 9. 2013

 • Přidáváme další abonentní skupinu!

  V souvislosti se zvýšenou poptávkou po našem předplatném přidáváme pro zájemce zcela novou abonentní skupinu. Nepropásněte šanci zajistit si svá stálá místa na Hudební i Činoherní scéně! Více zde.

  16. 9. 2013

 • Divadelní přírůstek

  O víkendu přišel na svět prvorozený syn naší kostýmní výtvarnice Elišky Ondráčkové. Gratulujeme a přejeme oběma pevné zdraví!

  16. 9. 2013

 • Pozvánka na Theatrum vinum

  V sobotu 14. září ožije Divadelní dvůr festivalem vína a gastronomie Theatrum vinum. Akce potrvá od 11:00 do 23:00 hodin a těšit se můžete na cimbálovou muziku, Zdeňka Junáka a jeho Vinařské romantiky, harmonikáře Antonína Adamce, písně z muzikálů v podání herců MdB a samozřejmě degustaci a povídání o víně. Vstupné zdarma. Více zde.

  10. 9. 2013

 • Pozvánka na vernisáž

  Srdečně vás zveme na dnešní vernisáž výstavy obrazů Martina Lasáka nazvanou Sopka ze mně, kterou v 16:30 hodin zahájí v Galerii Milana Zezuly ve foyeru Činoherní scény MdB Libor Jaroš.

  10. 9. 2013

 • Hrajeme již v 19:00!

  Dovolujeme si vás upozornit na změnu začátků večerních představení, které jme na základě vašich četných žádostí posunuli již na 19:00 hodin.

  9. 9. 2013

 • Rozloučení s Jiřím Tomkem

  Rozloučení s naším dlouholetým kolegou Jiřím Tomkem se uskuteční dnes 5. září 2013 v 11 hodin, a to v hledišti Činoherní scény Městského divadla Brno. Rakev bude za přítomnosti čestné stráže z řad umělců MdB vystavena na jevišti. Smuteční řeč pronesou a poctu Jiřímu Tomkovi vzdají nejbližší kolegové. Tento akt a také následný obřad v síni na Jihlavské ulici v Brně ve 14.45 hod. bude přístupný divadelní i nejširší veřejnosti.

  5. 9. 2013

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací