• My Fair Lady ve Švýcarsku

  Na pozadí úchvatné scenérie švýcarského jezera Walensee v městečku Walenstadt ocenilo publikum dlouhotrvajícím potleskem ve stoje muzikálovou komedii My Fair Lady, kterou v zde v němčině uvedl režisér Stanislav Moša, v kostýmech Andrey Kučerové a na scéně Christopha Weyerse. Zasloužené ovace sklízí i orchestr MdB pod dirigentským vedením Dana Kalouska.

  16. 7. 2014

 • Letní kino v Divadelním dvoře

  Každý večer pro vás promítáme filmy pod otevřeným nebem v našem Divadelním dvoře. Vybírat můžete z českých i zahraničních snímků v červenci se začátky ve 21:30 hodin, v srpnu ve 21:00, vstupné je jednotné: 90,- Kč. Program naleznete zde.

  15. 7. 2014

 • Německá premiéra St. Moši

  Za bouřlivého potlesku uvedlo německé Staatstheater v Meiningenu muzikál Blutsbrüder (Pokrevní bratři) v režii Stanislava Moši, v kostýmech Andrey Kučerové a na scéně Jaroslava Milfajta.

  11. 7. 2014

 • Vypisujeme konkurz!

  Máte herecké zkušenosti, pěveckou a taneční průpravu a chtěli byste hrát v novém rodinném muzikálu Let snů - Lili, který uvedeme v lednu v režii Petra Gazdíka? Přihlašte se do konkurzu! Více informací zde .

  27. 6. 2014

 • Výpadek platebních karet

  Vážení, dovolujeme si vás upozornit, že ve středu 25. června 2014 od 1:00 do 6:00 hod. ráno nebude možné provádět internetové platby kartou, a to z důvodu pravidelné údržby. Děkujeme za pochopení.

  24. 6. 2014

 • Pivní fest na Divadelním dvoře

  Již tento víkend 27. a 28. 6. ožije náš Divadelní dvůr Pivním festem. Přijďte ochutnat piva z více než patnácti středních a malých pivovarů, čeká na vás tedy více než třicet druhů těch nejkvalitnějších piv! Ochutnávku vám zpestří zajímavý a zábavný program: kapely LAURA A JEJÍ TYGŘI, MORČATA NA ÚTĚKU, DĚTI KAPITÁNA MORGANA, FRANK ZAPPA QUARTET, DJ DANKESCHEN, nebude chybět ani muzikálové vystoupení našich herců a mnoho soutěží! Celý program najdete na stránkách festivalu.

  23. 6. 2014

 • Poslední premiéra sezóny

  Dnes odměnilo premiérové obecenstvo práci herců a realizačního týmu v čele s režisérem Igorem Ondříčkem nadšeným potleskem, na Biskupském dvoře jsme poprvé představili naši Noc na Karlštejně.

  22. 6. 2014

 • Vernisáž Jefa Kratochvila

  Dnes se v 18 hodin uskuteční v Městském kulturním středisku v Adamově vernisáž výstavy fotografií našeho dlouholetého kolegy Jefa Kratochvila, na které nebude chybět ani herec Lukáš Vlček. Výstava nazvaná "Divadelní svět" bude k vidění pouze do 25. června 2014.

  17. 6. 2014

 • Soutěžte s námi!

  Biskupský dvůr se blíží a my pro vás máme další soutěž! Pokud správně odpovíte, máte 50% slevu na představení Cyril a Metoděj ve dnech 27. a 28. června! Otázka zní: Kde se v Brně nachází Biskupský dvůr? a) na Priglu, b) mezi Zelným trhem a Kapucínským náměstím, c) na Špilberku, d) u konečné zastávky v Řečkovicích. Své odpovědi posílejte na predprodej@mdb.cz a připojte informaci o počtu požadovaných vstupenek a termínu představení, které chcete navštívit.

  16. 6. 2014

 • Předprodej na říjen

  O půlnoci z neděle 15. 6. na pondělí 16. 6. bude zahájen předprodej na říjnová představení. Zajistěte si svá místa např. na muzikál Duch, komedii Zkrocení zlé ženy, Donaha!, Charleyovu tetu a další! Program na říjen najdete zde.

  13. 6. 2014

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací