• Předprodej na prosinec

  Předprodej na prosincová představení bude zahájen o půlnoci na 15. října. Program najdete zde

  13. 10. 2015

 • Výstava Art Room - Galerie Milana Zezuly

  Od pátku 9. října si na Činoherní scéně můžete prohlédnout zajímavou výstavu s názvem Art Room. V rámci Open Air Foto Festivalu v Českém Krumlově proběhla soutěž studentských fotogenických děl na ročníkové téma Člověk a závislost. Studenti používali média jako fotografie, oděv, videoart, socha, instalace a performance. Putovní výstava představí fotografie děl čtrnácti finalistů od října 2015 do jara 2016 v galeriích v Brně, Praze, Českém Krumlově, Ostravě a Bratislavě. Uvidíte zde, jak se dílo každého autora měnilo v konfrontaci s prostředím, ve kterém bylo vystaveno. Dalším srovnávacím prvkem jsou pak odlišné pohledy fotografa Romana Vondrouše, držitele první ceny World Press Photo a mnoha cen Czech Press Photo, a samotných autorů finálových děl.

  9. 10. 2015

 • Jubileum Zdeny Herfortové

  Dnes se dožívá 70. narozenin naše kmenová herečka, paní Zdena Herfortová. K jejímu životnímu jubileu přejeme mnoho zdraví, vitality a spoustu krásných rolí. Její vzpomínková kniha s názvem Jízda přes kočičí hlavy se bude prodávat i v pokladnách našeho divadla.

  8. 10. 2015

 • Zahajovací zkouška muzikálu Vrabčák a anděl

  Dnes v 10.00 h zahajujeme zkoušky k muzikálu o životních osudech dvou velkých světových zpěvaček Edith Piaf a Marlene Dietrich Vrabčák a anděl.

  6. 10. 2015

 • Mary Poppins hostuje v pražském Divadle Hybernia

  Milovníci muzikálu Mary Poppins si mohou připomenout toto jedinečné představení v pražském Divadle Hybernia. Obnovenou premiéru budeme hrát v termínech, které najdete zde.

  6. 10. 2015

 • My Fair Lady (ze Zelňáku) oslavila třístou reprízu!

  V sobotu 3. října jsme oslavili již třístou reprízu oblíbeného diváckého titulu My Fair Lady (ze Zelňáku). Slavnostní večer byl posléze korunován losováním tří šťastných výherců z řad diváků, kteří si odnesli dárky, v podobě upomínkových předmětů MdB.

  5. 10. 2015

 • Mrtvé duše v Prostějově

  Dnes večer se diváci v Prostějově seznámí s naší inscenací Mrtvé duše. Představení hrajeme v Městském divadle v 19.00 h. Těšíme se na vaši návštěvu!

  30. 9. 2015

 • Slavnostní představení My Fair Lady a oslavy Zdeny Herfortové

  Rádi bychom vás pozvali na slavnostní představení třísté reprízy muzikálu My Fair Lady (ze Zelňáku), konané v sobotu 3. října 2015 v 18.00 h. O týden později společně s námi můžete oslavit kulatiny naší přední herečky Zdeny Herfortové. Její oslava, s názvem Vivat Zdena!, se odehraje v sobotu 10. října 2015 v 18.00 h!

  25. 9. 2015

 • Tenisový turnaj má své vítěze

  Uplynulý víkend byl ve znamení Tenisového turnaje divadelníků. Hlavní kategorii Král vyhrál Jirka Mach, druhý byl muzikant Václav Fila a třetí Viktor Skála. Kategorie Královny a Šašci ovládla Dana Herzowa. Ve čtyřhře dominoval Stanislav Moša s Leošem Vanžurou. Výherci byli odměněni krásnými cenami, zazpívali jim herečtí kolegové Viki Matušovová a Jan Brožek. A my se těšíme na další, již třináctý ročník!

  21. 9. 2015

 • Česká televize pořizuje záznam Mrtvých duší

  Ve dnech 24. a 25. září 2015 bude Česká televize pořizovat na Činoherní scéně záznam našeho představení Mrtvé duše.

  18. 9. 2015

Newsletter

Divadlo podporují

Oblast hledání

-->